serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Hemlock Grove

2013 - 2015
1 godz.
6,8 7 196
ocen
6,8 10 1 7196
7 880
chce zobaczyć
Kiedy w mieście Hemlock Grove zostaje brutalnie zabita młoda dziewczyna, rozpoczyna się polowanie na mordercę. Więcej Mniej
Hemlock Grove zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Hemlock Grove
Zwiastun nr 4 1:52
Hemlock Grove
Zwiastun nr 3 1:53
Hemlock Grove
Zwiastun nr 2 1:16
nr 4 2014-06-09T10:54:47 https://fwcdn.pl/webv/37/26/33726/hemlock_grove_dla_doroslych.33726.4.jpg

W małym miasteczku zostaje odnalezione zmasakrowane ciało dziewczyny. Przerażeni mieszkańcy obwiniają zbiegów z biotechnologicznej placówki, jednak nie tylko oni są podejrzani. Spora cześć obywateli sądzi, że mordercą jest 17-letni Peter (Landon Liboiron) uważający się za wilkołaka. O zbrodnie posądzany jest również Roman (BillW małym miasteczku zostaje odnalezione zmasakrowane ciało dziewczyny. Przerażeni mieszkańcy obwiniają zbiegów z biotechnologicznej placówki, jednak nie tylko oni są podejrzani. Spora cześć obywateli sądzi, że mordercą jest 17-letni Peter (Landon Liboiron) uważający się za wilkołaka. O zbrodnie posądzany jest również Roman (Bill Skarsgård), który wychowuje się wraz ze zdeformowaną siostrą, Shelley (Nicole Boivin) pod czujnym okiem matki, Olivii (Famke Janssen). Po pewnym czasie, gdy sprawca zbrodni wciąż pozostaje na wolności, Peter i Roman postanawiają poznać tożsamość zabójcy.

na podstawie
Brian McGreevy (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Gaumont International Television / Mad Hatter Entertainment / ShineBox SMC
tytuł oryg.
Hemlock Grove
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Oshawie oraz prowincji Ontario (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych