serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Hemlock Grove

2013 - 2015
1h
6,8 7 274
oceny
6,8 10 1 7274
Kiedy w mieście Hemlock Grove zostaje brutalnie zabita młoda dziewczyna, rozpoczyna się polowanie na mordercę. Zobacz pełny opis
Hemlock Grove zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Hemlock Grove
Zwiastun nr 4
Hemlock Grove
Zwiastun nr 3
Hemlock Grove
Zwiastun nr 2
nr 4 2014-06-09T10:54:47 https://fwcdn.pl/webv/37/26/33726/hemlock_grove_dla_doroslych.33726.4.jpg

W małym miasteczku zostaje odnalezione zmasakrowane ciało dziewczyny. Przerażeni mieszkańcy obwiniają zbiegów z biotechnologicznej placówki, jednak nie tylko oni są podejrzani. Spora cześć obywateli sądzi, że mordercą jest 17-letni Peter (Landon Liboiron) uważający się za wilkołaka. O zbrodnie posądzany jest również Roman (BillW małym miasteczku zostaje odnalezione zmasakrowane ciało dziewczyny. Przerażeni mieszkańcy obwiniają zbiegów z biotechnologicznej placówki, jednak nie tylko oni są podejrzani. Spora cześć obywateli sądzi, że mordercą jest 17-letni Peter (Landon Liboiron) uważający się za wilkołaka. O zbrodnie posądzany jest również Roman (Bill Skarsgård), który wychowuje się wraz ze zdeformowaną siostrą, Shelley (Nicole Boivin) pod czujnym okiem matki, Olivii (Famke Janssen). Po pewnym czasie, gdy sprawca zbrodni wciąż pozostaje na wolności, Peter i Roman postanawiają poznać tożsamość zabójcy.

na podstawie
Brian McGreevy (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Gaumont International Television / Mad Hatter Entertainment / ShineBox SMC
tytuł oryg.
Hemlock Grove
inne tytuły
Zdjęcia do serialu kręcono w Oshawie oraz prowincji Ontario (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Gena nie wydłubiesz.

To co się dzieje w finałowym sezonie woła o pomstę do nieba. Urywanie wątków, pospieszne, przypadkowe i sklecone na szybko zgony 90% bohaterów, które w większości nie mają żadnego sensu. Nielogiczne zachowania postaci, kompletne rozwalanie ich rysów psychologicznych. Ostatni odcinek łaskawie pominę milczeniem. Cały...

Opłaca się to oglądać?

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Koniec serialu?

ocenił(a) serial na 7

Hej. Może mi ktoś napisać czy serial się już skończył i ma zakończenie czy może zostawili sobie "furtkę" na kolejne sezony :d?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones