PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650081}

Hemlock Grove

6,8 7 272
oceny
6,8 10 1 7272
Hemlock Grove
powrót do forum serialu Hemlock Grove

Opłaca się to oglądać?

ocenił(a) serial na 6
Strefer_WL

Zależy ile ci płacą za oglądanie seriali...

ocenił(a) serial na 6
Strefer_WL

Raczej nie, , pierwszy sezon słaby, sam mogę zaświadczyć, a drugi wszyscy mówią że jeszcze gorszy.

Strefer_WL

jestem przy 8 odcinku 1 sezonu i po prostu już się bardzo męczę.... myślałem, że będzie to coś klimatycznego, jak np Wayward Pines - a to pseudo horror dla nastolatek i to takich bardzo naiwnych....

Unibet_78

coś klimatycznego
wayward pines
wybierz jedno.

Daroo_3

Wayward Pines zdecydowanie bardziej do mnie pasuje.

Daroo_3

Wayward Pines był klimatyczny te paręnaście lat temu, i zdecydowanie lepszy od tego serialu.

Cezarygon

True

ocenił(a) serial na 8
Strefer_WL

1 sezon faktycznie średni, ale ogólnie mi podchodzi ten serial :)

Strefer_WL

Pierwszy sezon był dobry i dawał nadzieję na przyszłość. Potem pojawił się drugi i poziom absurdu sięgnął zenitu (finałowego odcinka chyba nigdy nie wymarzę z pamięci, co to było?!). Boję się sięgać po trzeci bo mogę tego nie wytrzymać psychicznie :-D

ocenił(a) serial na 8
Paulina_1108

nie czytaj tylko ogladaj kazdy ma inne spojrzenie, nie bede jechal po tych co daja oceny 1lub 10 pisza szmira lub arcydzielo dla mnie spoko...lepiej napisz co ci sie podoba wtedy latwiej jest doradzac, moze i tobie podpasowac pod gust.

ocenił(a) serial na 7
Paulina_1108

@Paulina_1108 - mam dokładnie takie same odczucia. Po trzeci sezon nie chciało mi się już sięgać.

ocenił(a) serial na 2
Strefer_WL

Jedynkę obejrzałem z mieszanymi uczuciami tak 5/10. Dwójka mnie dobiła i skończyłem na trzecim odcinku a powodem było powierzenie jednej z ról masochistycznej, z zaobrączkowanym nosem, panience. Patrząc na nią miałem wrażenie, że to gile wystające z nosa. Niehigieniczny i niesmaczny to widok - akurat jadłem posiłek. Dla innych to może być normalność ale dla mnie to wykolejona estetyka. 2/10 !!!

ocenił(a) serial na 10
Strefer_WL

opłaca się! Serial jest ciekawą polemiką z całym rynkiem filmów o nastoletnich wampirach/wilkołakach. Cała seria to majstersztyk, zwłaszcza jeśli chodzi o grę aktorską. Ale UWAGA - klimat jest specyficzny, miejscami groteskowo makabryczny, więc nie każdemu się spodoba. Polecałam ten serial wielu osobom, część z nich uznała, że jest za dziwny, a część że genialny. Więc wszystko zależy od tego, jaki masz gust. Pierwszy sezon jest najlżejszy, potem atmosfera robi się naprawdę ciężka, a bohaterowie są tak uwikłani, że masakra. Seria ta też świetnie pokazuje psychopatię bohaterów i ich dorastanie do roli potworów, którymi w istocie są. Polecam!

Strefer_WL

1 sezon dało się obejrzeć, drugi zmęczyłam, trzeci w niektórych momentach przewijałam. Serial miał potencjał, ale coś poszlo nie tak. Poziom absurdu dla mnie nie do zniesienia.

ocenił(a) serial na 6
czupurek_83

jestem na koncowce 1 sezonu i moim zdaniem slaby serial,nie wiele sie dzieje bardziej pokazane sa relacje seksualne bohaterow niz to o czym powinno byc.. tak jak pisała wyzej czupurek_83 serial mial potencjal bo pomysl dobry mieli na serial ale cos poszlo nie tak krecac go...ja na ich miejscu skupilabym sie na tym czym sa bohaterowie. o Romanie mowia ze jest upior a tak naprawde nie wyjasnili wgl kim jest taka osoba co robi itd..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones