PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650081}

Hemlock Grove

6,8 7 274
oceny
6,8 10 1 7274
Hemlock Grove
powrót do forum serialu Hemlock Grove

o cukierkowo słodkich nastoletnich wampirach z nienagannymi manierami,oglądając serial nie polecam też wcinac przekąsek,czasem może zrobic się niedobrze,poza jedną jedyną każda postac jest bardziej lub mniej spod ciemnej gwiazdy,no i nauczycie się naprawdę "dobrze" przeklinac w wersji eng,tvd to przy tym teleranek lub ziarno,a tb jest poprawne moralnie ;) ale tymbardziej polecam,szkoda tylko że 3sezon będzie chyba ostatnim

zdrapka27

Serial wg mnie bardzo kiepski bo nikt nie popisał się tam aktorstwem.... co do przekąsek - przekonałem się na własnej skórze.... :D

ocenił(a) serial na 6
zdrapka27

chyba dobrze, że kończą serial , to nie opera mydlana aby ją ciągnąć w nieskończoność . I tak uważam, że większość seriali przedłużają na siłę i w kolejnych sezonach się robi z tego tylko gęsta kupa. Jedyny wyjątek to House MD gdzie nawet 7 sezon potrafi zaskakiwać i zaciekawiać... Co do Hemlock Grove to jestem po pierwszym sezonie i muszę przyznać, że jest intrygujący. Mroczno-tajemniczy i co kolejny odcinek odsłania nam rąbek tajemnicy. Jak na serial kierowany do młodzieży (a co gorsza: "amerykańskiej młodzieży") to wcale niegłupi i dosyć mocny (w tym również sceny seksu których purytańska amerykańska telewizja boi się jak ognia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones