PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673150}

Herb piratów

Crossbones
6,2 2 249
ocen
6,2 10 1 2249
Herb piratów
powrót do forum serialu Herb piratów

Odc.9 Finał Serialu!!!

ocenił(a) serial na 6

Co sądzimy o zakończeniu Crossbones ? Uśmiercili Eisengrima (tego łysego ,co się czepiał Toma za zabicie przyjaciela):(Selmy wcale mi nie żal.

ocenił(a) serial na 7
wazka16

Tak, myślę, że zginął...a mnie za to bardzo szkoda Selmy! Najbardziej ze wszystkich, byłem bardzo rozczarowany, byłem pewien, że przeżyje.Piękna kobieta...
Za to dziwna sytuacja z Czarnobrodym!

ocenił(a) serial na 6
przemofan

Aktorka owszem bardzo urodziwa,lecz jej postać trochę denerwująca.

ocenił(a) serial na 7
wazka16

Może trochę...Ale nie jestem przekonany...Gustuję w brunetkach, więc wybaczam ;)

wazka16

Właśnie w TV obejrzałem zakończenie. Wg mnie nie wyjaśnia to czy wyspa piratów dalej będzie nękana przez anglików, bo tamten dowódca co przyjął głowę niby czarnobrodego może po poprostu po odejściu Tom'a atakować ich dalej.
Wiecie jak zakończył się wątek tamtej murzynki co chciała wykupić ziemie w jakimś kraju co miała ukryte skarby w skrzyni w piasku? nie wiem czy nie przeoczyłem tego czasem
Miałem też niedosyt, z powodu moim zdaniem zbyt nagłego zakończenia. Nie zostało nakreślone w jakim kierunku będzie zmierzało sytuacja przedstawiona w filmie
Do przemofan. "Piękna kobieta..." zwykle w filmach france i tak giną. nie pamiętasz jak w pierwszych odcinkach torutowała Toma i za jej przyzwoleniem pobili też sanitariusza ?

ocenił(a) serial na 7
Utajniony

heh.raz: postać, a aktorka to dwie różne sprawy ;) po drugie, nie nie pamiętam(no nie do końca).po trzecie: nie ma się co dziwić! Był traktowany jak szpieg! a dodatkowo wyspa, jej położenie musiały być absolutnie tajne! itd...
Kolejna kwestia: ta murzynka, czyli Nena zginęła.Bodajże w 7 odcinku.Także chyba nie widziałeś przynajmniej jednego odcinka ;) :P albo sporej jego części :)
Tak oczywiście nie wyjaśnia, tak samo jak nie uśmiercono Czarnobrodego.Wszystko po to, żeby nakręcić drugi sezon :)
A przynajmniej dać sobie taką możliwość.Czyli nie palić mostów.

ocenił(a) serial na 6
przemofan

Nie zrozumiałeś: Nenna nie zginęła,lecz z pomocą męża Kate, uciekła i swoją śmierć upozorowała.
PS.Też wolę osoby o ciemniejszej karnacji,czyli w moim przypadku brunetów.

ocenił(a) serial na 7
wazka16

Nie, nie ona zginęła! Jestem pewny!
Chociaż...zasiałaś ziarno niepewności ;)
PS.To proste w naszej części geograficznej gustuje się w ciemniejszej karnacji, bo jest ona inna, taki osób jest u nas mniej.Z kolei tam gdzie jest wiele osób o ciemnej karnacji gustuje się w blondynkach/blondynach.W niebieskich oczach...Ludziom zawsze podoba się to co jest inne, nietypowe :)

ocenił(a) serial na 6
przemofan

Powinieneś obejrzeć ten odcinek jeszcze raz.Ona uciekła.
PS.Ja akurat jestem brunetką i nie mam wątpliwości,że niezależnie od geografii gust nie zmieniłby mi się.Skończmy już o tym,bo robimy off-topic:)

ocenił(a) serial na 6
Utajniony

Zakończenie rzeczywiście za bardzo szybkie miało tempo.
1.Wiadomo,że Tom i James będą wychowywali dziecko Kate,która postanowiła je urodzić.
2.Tom zapewne został nowym komodorem i dalej będzie mentorem dla Tima,który zostanie lekarzem oraz wyraźnie zależy mu na tej prostytutce z dzieckiem.
3.Charlie jako prawa ręka Toma (widać,że pod koniec nawiązała się między nimi nić porozumienia).
4.Nowy gubernator wygląda mi na dużego tchórza,więc wybierze sławę i odda odciętą głowę.Mieszkańcy wyspy będą bezpieczni (na razie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones