PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673150}

Herb piratów

Crossbones
6,2 2 249
ocen
6,2 10 1 2249
Herb piratów
powrót do forum serialu Herb piratów

Serial oglądam czasami, połowę odcinków obejrzałam. I nie wyłapałam, po co Kate wzięła tą zieloną truciznę(?)? Ona była w ciąży i chciała ją usunąć czy to co miało na celu?

ocenił(a) serial na 6
Nitisara29

Właśnie po to,żeby uśmiercić płód/usunąć ciążę.

wazka16

Później ją uratowali, i z tego co rozumiem to ten płód przeżył? I nie wiadomo czy to dziecko tego lekarza czy tego jej narzeczonego?

ocenił(a) serial na 6
Nitisara29

Chyba byłaś nieprzytomna,gdy to oglądałaś.To dziecko lekarza,a lord jest jej mężem,nie narzeczonym. A dziecko pewnie uratowali.

wazka16

Aż zacytuję samą siebie "Serial oglądam czasami, połowę odcinków obejrzałam." ;) Naprawdę, czytanie ze zrozumieniem nie boli.

ocenił(a) serial na 6
Nitisara29

Oglądanie filmów także wymaga zrozumienia tego,co się na ekranie dzieje. Czytaniem ze zrozumieniem problemu nie mam.Z tego,co piszesz wynika jasno,że nie oglądałaś tego odcinka,lecz zerkałaś od czasu do czasu na ekran.Wyraźnie było powiedziane,że to dziecko doktora, i Kate nazwała tego 2 faceta swoim mężem,więc tłumaczenie się,że nie oglądasz tego serialu regularnie jest marne.Pytasz,a ja odpowiadam.

wazka16

- usunięte -

wazka16

Tak czy siak dziękuje za wytłumaczenie. :)

ocenił(a) serial na 6
Nitisara29

Proszę bardzo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones