PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103707}

Herkules

Hercules: The Legendary Journeys
6,4 20 453
oceny
6,4 10 1 20453
5,8 6
ocen krytyków
Herkules
powrót do forum serialu Herkules

Mialem kupic od kuzyna samochod, a skonczylo sie na zakupie kompletnych seriali na Dvd : ,,Hercules The Legendary Journeys'', ,,Xena Warrior Princess Deluxe Collector's Edition'' i ,,Young Hercules The Complete Series''. Doszlo do tego kilka wydan uzupelniajacych : ,,Xena Warrior Princess 10TH Anniversary Collection'', ,,The Xena Tyrilogy'', ,,Hercules The Legendary Journeys Double Feature'' (2 pierwsze filmy poprzedzajace serial), ,,Young Hercules'' z Ian Bohen (Pilot Serialu), ,,Xena Warrior Princess Series Finale (Director' Cut)'' , ,,Hercules The Legendary Journeys 5 Tv. Movies'' (5 filmow telewizyjnych poprzedzajacych serial) oraz dokumentalny ,,Double Dare'' (o kaskaderce Lucy Lawless z Xeny). Kupilem tez Edycje Niemieckie wymienionych wyzej seriali (ze wzgledu na ,,Dodatki'' i sa to wydania w PAL, a Edycje Amerykanskie, mam niestety w NTSC). Czekam teraz na jeszcze cztery wydania, aby miec komplet. Wszystkie Boxy Dvd kupilem jako nowe, fabrycznie zafoliowane (dzieki pomocy mojej siostrzenicy z GB). Kosztowalo to majatek (jak dla mnie), ale naprawde nie zaluje! Czeka mnie teraz nastepny wydatek - wgranie amatorskiego Lektora i napisow PL do kopii 1:1 kazdej plyty Dvd (niestety bedzie to bardzo czasochlonne i kosztowne, bo wykonane w profesjonalnym studio). Zdecydowalem sie na to wszystko, z powodu Covid-19. Uwielbiam te seriale, i chcialbym je obejrzec w doskonalej jakosci Dvd i z lektorem lub napisami (a przyszlosc jest niepewna, niestety). Jak wszystko ogarne, napisze jak to wyglada na 44 calowym Tv. i ogolne wrazenia po projekcj odcinkow. Pozdrawiam wszystkich fanow Herka i Xeny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones