SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Herkules

Hercules: The Legendary Journeys
1995 - 1999
44 min.
6,4 20 322
oceny
6,4 10 1 20322
979
chce zobaczyć
5,8 4
oceny krytyków
Herkules, syn boga Zeusa, posiadając nadludzką siłę, podróżuje po starożytnej Grecji i stara się pomagać ludziom. Więcej Mniej
Herkules zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Herkules (Kevin Sorbo) posiada siłę boga i wrażliwość człowieka. Przemierzając świat walczy ze złem oraz pomaga zwykłym śmiertelnikom. Na co dzień ma do czynienia z magią, ciemnymi mocami a także mitologicznymi potworami.

na podstawie
John Schulian (materiały do scenariusza, historia) /
studio
MCA Television / Pacific Renaissance Pictures Ltd. / Renaissance Pictures / Więcej...
tytuł oryg.
Hercules: The Legendary Journeys
inne tytuły
Vanessa Angel miała gościnnie wystąpić jako Xena, ale zrezygnowała z powodu choroby.
W odcinku 3.22, "Atlantis", Hercules i Cassandra spacerują przez pole kukurydziane. Kukurydza znana Amerykanom, nie dotarła do Europy aż do XVII wieku i nie istniała w swojej współczesnej postaci do XIX wieku.
Serial nakręcono w Auckland (Nowa Zelandia).
"Herkules" to serial z mojej młodości. Pamiętam, jak z wypiekami na twarzy śledziłem każdy kolejny odcinek, ekscytując się przygodami walecznego, odważnego, ale i wrażliwego półboga Herkulesa. Po tylu latach mam ogromny sentyment do tej leciwej produkcji, a współcześnie już niestety takie nie powstają. "Herkules" to amerykańsko-nowozelandzki... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych