PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709874}

Heroes: Odrodzenie

Heroes Reborn
6,4 3 147
ocen
6,4 10 1 3147
Heroes: Odrodzenie
powrót do forum serialu Heroes: Odrodzenie

Dużo bardziej udany odcinek od dwóch poprzednich. Wątek Japoński się poprawił , w następnym odcinku wróci Hiro. Ukształtowały się już wątki główne. Jedne to odnalezienie Molly Walker\zniszczenie projektu EPIC. Drugi to powstrzymanie tej burzy co nad Arktyką się zbiera. Ciekawy jest wątek Benneta, co to za plan, dlaczego miał wymazana pamięć itp.. Liczę na jakieś pierd... . Jeden minus za wątek licealisty, drugi za to, że coraz więcej bohaterów okazuje się Evosami[strasznie głupia nazwa] :) A to Chuck, a to ten książulek okazuje się że ma moc. W orginalnej seri moc posiadały tylko wyselekcjonowane postaci...
7/10

ocenił(a) serial na 2
kontousuniente

Odcinek w miarę, ale ten projekt Epic to szczyt debilizmu, idiotyczne to jak dla mnie i mocno naciągane. Fabuła jak na razie jest bardzo średnia, taka bez jaj jak dla mnie, brakuje efektu wow. Podobał mi się natomiast motyw miecza Hiro, skąd ta laska go ma i gdzie jest Hiro. Wątek na Antarktydzie śmierdzi mi ratowaniem świata, no ale jest klimatyczny i fajnie się go ogląda.

Reszta postaci ani mnie ziębi ani grzeje, w sumie jedynie Bennet daję radę i jego wątek jest dość dobry jak na tą chwile. Jedna rzecz mi się rzuciła w oczy że Chuck wygląda jak człowiek bomba czyli jak Peter z pierwszej serii.

Ogólnie ocena 6/10 zobaczmy jak dalej

piechu_3

Moim zdaniem ta burza co się zbiera na Anktartydzie to coś takiego jak zaćmienie słońca z pierwszego sezonu czyli taki czynnik który powoduje ujawnienie się mocy, mam nadzieję, ze się mylisz i nie będzie wątku typu herosi są po to aby uratować wszechświat przed zagładą, uratują i potem są wszsycy zdrowi, szczęścliwi pogodzeni i rzygaja tęczą...

Ogólnie serial byłby lepszy gdyby zaczerpnięto pomysłów z poprzednich sezonów. Miedzy innymi odcinek
Five Years Gone[sezon 1] czy ten urywek z przyszłości z bodajże 3 sezonu kiedy Peter ucieka przed Claire... Takie "uniwersum" by mi bardziej pasowały...

ocenił(a) serial na 2
kontousuniente

No mam nadziej że się mylę, aczkolwiek był tam dialog który to sugeruje między tą laską i tym czymś niewidzialnym.
Zgadzam się że te moment w przyszłości w poprzednich Herosach były dobre, świetny klimat. Wiadomo tam były lepsze postacie, ciekawsze, na razie to co jest w nowych Herosach to bieda. Dziwi mnie to bo w starych Herosach od pierwszego odcinka miałem swoich faworytów, a tu każda postać mi zwisa i powiewa.

kontousuniente

Wydaje mi się, że EPIC i ludzie z Arktyki to jeden wątek. Przecież pierwsze, co zrobiło Reunatas po odpalenie EPIC, to polecieli na Arktykę. Ogólnie to się wszystko chyba połączy w jedną dużą historię, nawet ten gościu w masce się jakoś w to załapie.

ocenił(a) serial na 2
maker3

Ten gościu w masce, ciekawe czy ma jakąś moc, bo na razie leszczu z niego że szok.

piechu_3

Może tak być. Wątek braci przypomina mi Nathana I Petera. Na początku Peter też był leszczem, któremu wydaje się, że ma jakąś moc.
Ogólnie ta nowa seria ciśnie na pomysłach z orginału. Wątek Miko i gry komputerowej przypomina mi odświeżoną wersję Hiro i komiksu.

amatory85

Hiro wrócił.... :D

Domink<3

Gdzie, kiedy? Obejrzałem 5 odcinków, nie widziałem go...

hiddenlord

To był sarkazm.. Bo kolega napisał, że Hiro wróci w nastepnym odcinku :)

Domink<3

A ja głupi szukałem. :P

hiddenlord

Do 3 razy sztuka. W tym tygodniu już chyba na pewno będzie.

kontousuniente

Wiesz co to jest ; Uwaga Spoiler! ????

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones