Hi Score Girl (2018-2019)
Hi Score Girl: Sezon 2 Hi Score Girl Sezon 2, Odcinek 9
Odcinek Hi Score Girl (2018-2019)

Round 24

9,4 10
ocen
9,4 10 1 10
Hi Score Girl
powrót do forum s2e9


Bardzo fajnie prowadzona historia zwłaszcza 1 sezon ale zakończenie..... co to miało być? Główni bohaterowie mogli być z sobą czy nie? jakie przeciwności musieli by pokonać? czepiam się ponieważ w ostatnich minutach twórca wyraźnie dał do zrozumienia że będzie jeszcze wiele przeciwności..... i koniec? mam niedosyt a wczułem się w fabułę
Czy waszym zdaniem Ono była autystyczna?
Nie spodziewam się niestety kontynuacji 8,5 /10

ocenił(a) serial na 10
stwora_t18

Jak autor pozwoli to możemy dostać spin off o dalszych losach drugoplanowej postaci Hidaki.

ocenił(a) serial na 8
damian814999

Dziękuję pocieszył mnie Pan, ale najlepiej by było gdyby reżyser autor mangi zarazem domknął jakoś wątek relacji między Ono i niestety zapomniałem imienia jej chłopaka. Moim zdaniem to zbyt solidnie zrobione anime na tak niekonsekwentne zakończenie. Nie musi być pozytywne ale żeby było jakieś konkretne. Manga skończyła się podobno w tym samym miejscu co anime.

ocenił(a) serial na 10
stwora_t18

Według specjalnego wydania mangi(gdy kupiłeś płyte Dvd 2020na premierę dostawałeś mangę dodatkowo) Ono czeka razem ze swoją matką na przyjazd Haruo do USA natomiast z spinoff wiemy że komunikują się między sobą listownie

ocenił(a) serial na 8
damian814999

Dzięki jeszcze raz. Może kiedyś doczekam się kontynuacji z tymi wszystkimi wątkami. Niestety jestem tak zawalony różnymi obowiązkami że nie miałbym czasu sięgnąć po mangę. Ciekawi mnie Dlaczego rodzice Ono zaplanowali jej albo jej życie tak szczegółowo i w zasadzie bezdusznie. Czy był to przejaw specyficznej troski czy troski o pozycje Rodu? tak czy inaczej wszedłem na Netfix spodziewałem się lekkiego, nostalgicznego anime dla graczy a dostałem jedną z najlepiej poprowadzonych relacji romantycznych jakie widziałem. Sam doświadczyłem takiej sytuacji gdzie związek i małżeństwo zostało zakontraktowane więc wiem że takie historie się zdarzają o zgrozo...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones