PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=863492}

High-Rise Invasion

Tenkū Shinpan
6,0 626
ocen
6,0 10 1 626
High Rise Invasion
powrót do forum serialu High-Rise Invasion

Bardzo średnie anime....

ocenił(a) serial na 4

To anime miało potencjał, ale go zmarnowano

W dodatku, mimo że głowni bohaterzy wykazują chwilę pomysłowości i inteligencji mam wrażenie, że są skończonymi idiotami (nie wiem, dlaczego XD)

ocenił(a) serial na 3
go_lra

Cieżko mi było przebrnąć do końca, ciągle miałem wrażenie, że to jakaś marna kalka alice in borderland.

ocenił(a) serial na 7
go_lra

Ciekawe kiedy będzie 2 sezon i czy będzie na Netfix bo tam oglądałam 1 sezon

ocenił(a) serial na 7
go_lra

Fabuła robi się słabsza z odcinka na odcinek, jednak jakoś polubiłem główną bohaterkę i generalnie ogladałem tą serie z powodu jej, zamaskowanego snajpera i świetnego humoru.

"Najprzyjemniejsze uczucie na świecie..." po tym włożeniu głowy miedzy zderzaki. :D A do tego zamaskowani którzy też chcieli tego spróbować - kocham Japończyków. :)

ocenił(a) serial na 7
go_lra

Sporo anime na Netflix miało ogromny potenciał, który nie został w ogóle wykorzystany. Najbardziej boli mnie Sward Gai, bo zgasł bardzo szybko. Z mojej strony mogę wam polecić Black Lagoon, Kakegurui, Castelvanie i to by było na tyle z wciągajanych bajek. Jest jeszcze kozackie Arcane ale to nie anime. Jeżeli ktoś zna podobne klimaty na Netflix które mi umkneły, niech poda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones