PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324560}

When They Cry – Higurashi

Higurashi no Naku Koroni
7,8 6 382
oceny
7,8 10 1 6382
Higurashi no Naku Koroni
powrót do forum serialu Higurashi no Naku Koroni

Dla niecierpliwych

ocenił(a) serial na 7

Mnie osobiście bardzo denerwowało to, że nieustannie próbowałam zrozumieć, o co tak właściwie chodzi. Próbowałam skleić te wszystkie wydarzenia w jedną całość i gdy mi się to nie udawało, bo część faktów się nie zgadzała, o mało nie porzuciłam tej serii, a myślę, że warto obejrzeć ją do końca. Więc dla tych, którzy mają podobne odczucia, mały spoiler, który zmniejszy irytację, a nie zdradzi głównego sensu fabuły.

SPOILER: Pokazane wydarzenia są różnymi możliwymi wersjami. Nie należy próbować tego sklejać w jedną całość! Poszczególne wersje różnią się decyzjami głównych bohaterów (w każdej wersji są one inne), które z kolei doprowadzają do takich a nie innych konsekwencji. Reszta zostaje wytłumaczona w drugiej serii pt. Higurashi no Naku Koro ni Kai.

Dla tych, którym to nie wystarcza, troszkę WIĘKSZY SPOILER: jedna z występujących w anime osób przeżywa te wersje cały czas od nowa, mając świadomość, co wydarzyło się w poprzednich i choć próbuje zatrzymać bieg wypadków, nie udaje jej się

ocenił(a) serial na 10
Sheilad

Drugi spoiler IMO zbędny (zbyt spoilerowy). Pierwszy - przydatny :)

ocenił(a) serial na 7
Pantegram

Też doszłam do takiego wniosku po jakimś czasie, ale już nie mogłam edytować ;)

ocenił(a) serial na 10
Sheilad

Wredne Filmweby xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones