PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=324560}

When They Cry – Higurashi

Higurashi no Naku Koroni
7,8 6 382
oceny
7,8 10 1 6382
Higurashi no Naku Koroni
powrót do forum serialu Higurashi no Naku Koroni

Nietypowy

ocenił(a) serial na 6

Pierwszy rozdział opowieści byl całkiem przyzwoity. Po restarcie przez kilka kolejnych odcinków wynudziłam się, ale mniej więcej od rozdziału Satoko zaczęło się poprawiać i potem już było nieźle, chociaż nie zachwycająco. Poza nienajlepszą grafiką w sumie strona techniczna nie była zła, a postacie irytujące na początku, później stały się znośne. Nie zrozumiałam w końcu, czemu służyły restarty, czy to było jakieś inne wcielenie, podróże w czasie czy co? Słyszałam, że wszystko wyjaśnia się w drugiej serii, ale nie wiem, czy się zmuszę. Może mi ktoś napisać czy warto?

Pink_Phink

Warto obejrzeć drugą serię. Jest mniej krwawa,ale wszystko się wyjaśnia. Kreska taka sama,a opening i ending tak samo fajnie jak te z pierwszego sezonu. :)

ocenił(a) serial na 8
Pink_Phink

Ja właśnie jestem po drugiej serii i wystawiłem ocenę 10. Pierwszej części wystawiłem jedynie [hic! jedynie :D] 8.
Jestem z osób które bardziej lubią jak coś układa się w logiczną całość, a nie tylko bardziej plącze i wyobraź sobie lub nie, że wszystko zostaje wyjaśnione w drugiej serii, a ja oglądając pierwszą serię nie śmiałem nawet przypuszczać że jest jakiś logiczny powód czemu postacie tak wariują czasami, a tu jednak.
Polecam bardzo gorąco, choć parę odcinków było nudne, np opisywana historia Takano - aż przysypiałem, ale warto bo końcówka jest naprawdę świetna.
Pozdrawiam i miłego oglądania ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones