PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=133968}

Hoży doktorzy

Scrubs
7,6 64 935
ocen
7,6 10 1 64935
7,3 6
ocen krytyków
Hoży doktorzy
powrót do forum serialu Hoży doktorzy

Takie pytanie: Czy warto oglądać? Fajny serial? Wiele razy o nim słyszałem,ale jakoś nigdy nie mogę się przekonać do tego żeby obejrzeć kilka odcinków. Polecacie go do obejrzenia?

Kondzio92

Pewnie, że warto :D ja oglądam właśnie odcinek z 5 raz i dalej mam banana na gębie :D Serial jest super przez 8 sezonów bo niestety dziewiąty to totalna porażka...

ocenił(a) serial na 10
borsi91

Jak najabrdziej, nie zniechecaj sie po kliku odcinkach. Świetne polaczenie komedii z dramatem, choc tego pierwszego jest zdecyowanie wiecej.

Kondzio92

Zależy co kto lubi. Może zabrzmi to przesadnie, ale ktokolwiek z moich znajomych obejrzał raz jakiś odcinek, chciał obejrzeć resztę. Wciągający, zabawny, pouczający, wzruszający. Bohaterowie barwni, zero nudy, fabuła interesująca. Serdecznie polecam: Stella182. ;)

Stella182

Zgadzam się z opinią powyższych użytkowników filmweba. Serial zajebisty i naprawdę warty pooglądania :D

ocenił(a) serial na 10
Kondzio92

nawet się nie pytaj tylko oglądaj!

ocenił(a) serial na 7
Kondzio92

Ja właśnie obejrzałam pół pierwszego odcinka i jestem znudzona. Później się poprawia? Czy to może nie mój typ humoru po prostu?

ocenił(a) serial na 7
glubelek

Zaśmiałam się mechanicznie przy ostatniej scenie. Banalnej. Hm...

ocenił(a) serial na 10
glubelek

Często mam tak, że jak zaczynam nowy serial komediowy, to muszę przestawiać się na inny styl humoru przez kilka pierwszych odcinków.

ocenił(a) serial na 7
Blablarzynca

No coś w tym jest chyba.

ocenił(a) serial na 10
glubelek

Dalej serial ie rozkreca, pierwsze odcinki moze nie powalaja na kolana, ale pozniej jest zdecydowanie lepiej.

ocenił(a) serial na 7
swirus5

Ech, jak dla mnie - nudny.

ocenił(a) serial na 9
swirus5

wg mnie właśnie całe piękno tego serialu polega na tym, że im dłużej się go ogląda tym jest lepszy! trzeba dobrze " poznać"
bohaterów (ich fobie, ulubione powiedzonka, co lubią, czego nie lubią etc). jeśli obejrzy się jeden losowo wybrany odcinek bez
dobrej znajomości tych postaci to na pewno nie powali na kolana :)

belamyszkow

to fakt. np. Friends mozna ogladac losow wybrany odcinek a smiechu co nie maiar albo Dowch i Pol. tutaj moim zdaniem historia cala jest wazniejsza

Kondzio92

pod plaszczem komedii i gagow kryje sie brutalna prawda o zyciu. z jakimi sprawami czlowiek musi sie codziennie mierzyc. warto!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones