SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Hoży doktorzy

Scrubs
2001 - 2010
24 min.
7,6 64 176
ocen
7,6 10 1 64176
10 835
chce zobaczyć
7,8 4
oceny krytyków
W nierealnym świecie Szpitala Świętego Serca marzyciel dr John Dorian uczy się medycyny i zawiera nowe przyjaźnie. Więcej Mniej
Hoży doktorzy zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 2 nagrody Emmy, 1  inną nagrodę i 49  nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Serial opowiada historie kilku pracowników Szpitala Świętego Serca: marzyciela Dra Johna "JD" Doriana, neurotycznej Dr Elliot Reid, aroganckiego Dra Perry'ego Coxa, chirurga z "kompleksem boga" - Chrisa Turka, wszystkim rozkazującej pielęgniarki Carli Espinosy i woźnego, którego głównym zajęciem jest torturowanie JD. W tym surrealistycznym serialu absurdalny humor miesza się z tragedią w wielu kwestiach.

studio
ABC Studios / Doozer / Touchstone Television / Więcej...
tytuł oryg.
Scrubs
inne tytuły
[scrubs] (alternatywna pisownia) USA
Więcej...
Początkowo rolę J.D. miał zagrać Michael Muhney, ale dostał wiadomość, że jest "za mało dziwny" do tej roli.
Doktor Turner, który w odcinku "My Faith in Humanity" ma uczestniczyć z Hoochem w operacji jest grany przez brata Toma Hanksa - Jima Hanksa. Jest to małe nawiązanie do filmu "Turner & Hooch" z 1989 roku.
W odcinku "My Musical" Elliot mówi J.D., że ma 29 lat. Jednak po collegu, 4 latach szkoły medycznej i 6 latach spędzonych w Szpitalu Świętego Serca powinna mieć 32 lata.
Dwa razy śmieszniejszy i dwa razy krótszy od "Ostrego Dyżuru" - takim oto hasłem reklamowano serial "Scrubs" (czy w wersji spolszczonej "Hoży doktorzy"). I rzeczywiście, serial jest dwa razy krótszy i dwa razy śmieszniejszy od hitu sprzed  ładnych kilku lat, który rozpoczął prawdziwy boom na tematykę szpitalną w serialach (warto wspomnieć chociażby... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych