PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829814}

Hologramowa miłość

Na Hol-lo Geu-dae
7,4 1 673
oceny
7,4 10 1 1673
Hologramowa miłość
powrót do forum serialu Hologramowa miłość

Rewelacja

ocenił(a) serial na 9

Serial jest przepiękny, wątek miłosny nie jest wbity na siłę, jest tu dużo śmiechu, łez, emocji wszystkiego co powinien mieć znakomity serial. Trafiłem na ten serial przez przypadek, i włączyłem pierwszy odcinek na próbę, i mnie wciągnął bez reszty na wszystkie 12 odcinków. Zawsze smutno mi jest po obejrzeniu tak dobrego serialu, bo kolejny jaki zacznę oglądać, wiem że aż tak mnie nie zachwyci.

D3Mania

Zgadzam się, fantastyczny serial :) Kto poleci podobne?

ocenił(a) serial na 9
madziadem

Z podobnych wydaję mi się Abyss, mogę polecić mnie się podobał. Jest wątek kryminalny, ciekawią historia miłosna taka nie na siłę i trochę surrealistyczny motyw jak i w holo. Jest dostępny również nanetflixie.

ocenił(a) serial na 9
madziadem

Its ok to not be ok. Tez świetny, nienachalny i wciągający :)

ocenił(a) serial na 10
madziadem

Co prawda dopiero zaczynam oglądać ale klimat bardzo przypomina mi Love alarm.

ocenił(a) serial na 8
Afra_

Moim zdaniem obu tych seriali nic nie łączy, może poza tym ciepłym, nieco magicznym klimatem, ale to chyba taka specyficzna cecha produkcji koreańskich.

ocenił(a) serial na 8
madziadem

Hmm, powiedziałabym, że nieco podobny jest "Intruz", "Dziesiąte królestwo", z najnowszych "Outlander", a jeśli lubisz anime to "Full Moon wo Sagashite", "Skip Beat!" i "Kamisama Hajimemashita"

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Też bardzo mi się spodobał, jest ciepły, uroczy i bardzo romantyczny.

Oczywiście można by się przyczepić, że romans rozgrywa się dosyć sztampowo, ale ja go kupuję w całości, to taki najfajniejszy typ romansu, w dodatku bardzo dobrze zrobiony, więc ogląda się naprawdę przyjemnie.

Sol89

Polecam serial Mine

ocenił(a) serial na 8
natalec

Ten? https://www.filmweb.pl/serial/Ma-in-2021-871145 Widzę że nawet jest na Netflixie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones