PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595358}

Homeland

2011 - 2020
7,9 67 tys. ocen
7,9 10 1 66877
7,5 25 krytyków
Homeland
powrót do forum serialu Homeland

Czy warto ...?

ocenił(a) serial na 7

Witam. Mam taki pytanie czy warto oglądać ten serial? Jakie są jego zalety?

ocenił(a) serial na 10
michal141292

Moim zdaniem warto. Trzyma w napięciu. Carrie to fajna laseczka.

ocenił(a) serial na 9
michal141292

Przed chwilą skończyłem oglądać ostatni odcinek drugiego sezonu, wszystkie 36 odcinków pochłonąłem w niecałe 5 dni. Rzadko kiedy seriale wciągaja mnie właśnie tak jak Homeland. Serial wskoczył do mojej listy ulubionych razem z takimi tytułami jak Prison Break, Breaking Bad, Walking Dead czy Dexter. Myślę, że nie można go porównać do żadnej innej serii (przynajmniej do takiej którą bym widział). Świetna gra aktorska, zwłaszcza głównej bohaterki, wciągające wątki i oczywiście akcja. Na początku byłem sceptykiem i trochę się za ten serial zabierałem, ale teraz wiem że było warto i żałuję, że nie zacząłem wcześniej.

Oczywiście polecam, jeśli są jakieś pytania dotyczące fabuły, bądź czegoś innego to spokojnie odpowiem.

ocenił(a) serial na 9
fartownik

poprawka, wszystkie 24* odcinki

ocenił(a) serial na 8
michal141292

dwa sezony na jednym oddechu,w dwa dni :D

ocenił(a) serial na 8
atakpomaranczy

adamzvx -dokładnie bardzo fajna, ma w sobie to coś:D.

ocenił(a) serial na 7
WOLVERINE55

na razie jestem po 4 odcinkach 1 sezonu i tak trochę nudno

ocenił(a) serial na 9
michal141292

Spoko, oglądaj do ~7 odcinka, wtedy zaczyna się robić ciekawiej :D

michal141292

Zaczelam ogladac jakisczas temu i po 8 odcinkach podziekowalam, naiwny scenariusz, niescislosci...ale po dosc dlugim czasie, jak mi sie pomysly na seriale wyczerpaly, powrocilam do homelandu, dalam mu druga szanse i musze powiedziec, ze drugi sezon absolutnie wymiata jesli chodzi o rozwiniecie akcji.

ocenił(a) serial na 9
sandra0107

Mimo, że wątki są miejscami dość przewidywalne, to i tak będę bronił serialu za to co zrobił ze mną w bodajże 7 czy 8 odcinku pierwszej serii oraz za końcówkę tegoż sezonu. Drugi oczywiście trzyma ten sam poziom co pierwszy, oglądałem oba 'na jednym tchu' więc łatwo byłoby stwierdzić czy różniły się jakościowo.

ocenił(a) serial na 9
michal141292

Ja również połknąłem 2 sezony w 2 dni, więc polecam.

ocenił(a) serial na 9
adaskooo

Ps no i ta Claire:)

adaskooo

Claire jest okropna, jakos nie podoba mi sie w ogole jej gra...ale brody jak najbardziej:)

ocenił(a) serial na 10
michal141292

fantastyczny! własnie zasiadam do ostatniego odcinka drugiej serii.

ocenił(a) serial na 8
michal141292

Zdecydowanie warto.Oczywiście dla tych co takie lubią:)