Homeland

2011 - 2020
7,9 69 tys. ocen
7,9 10 1 69303
7,5 22 krytyków
Homeland
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Psuje film, jej zachowanie jest przesadne i nie pasujace do agentki CIA

Twórca serialu to jakiś perwersyjny sadysta, a oglądanie tego serialu to z masochizm. Fabuła jest tak dobrze rozpisana, że po prostu musisz oglądać kolejne odcinki. Ale postać Carrie jest tak trudna i drażniąca, że muszę robić sobie przerwy. Tak rozchwianej emocjonalnie i niesubordynowanej osoby nie zatrudniłbym nawet...

więcej

Nawet żona zwraca się do Nicka po nazwisku.

Wczoraj obejrzałem ostatni odcinek 8 sezonu i łza się w oku zakręciła że to już koniec. Zakończenie piękne, ale chciałbym więcej.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Relacja Carrie - Saul, piękna.

Rewelacyjny!

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.
Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

- Carrie uważana za najlepszą agentkę, lata po mieście w peruce, rozgląda się na lewo i prawo co krok i nerwowo wypatruje, czy ktoś ją obserwuje. Nawet pijany menel niemiecki zwróciłby uwagę na jej podejrzane zachowanie. CD rozimprowizowała się na amen, chyba trzeba zwiększyć dawkę leków.
- Quinn musiał kiedyś dostać,...

więcej

Uff, zmęczyłem te 7 sezonów. Po czwartym sezonie miałem już sobie odpuścić ale byłem już na tyle zaangażowany, że szkoda było nie dociągnąć oglądania do końca. NAJWIĘKSZĄ i najbardziej psującą całą intrygę serialu porażką jest osoba głównej bohaterki czyli Carry Mathison. O MATKO I CÓRKO – to mógł być naprawdę...

Dawno nie widziałem tak dobrego pilota serialu. Nie ma ani jednej niepotrzebnej sceny, bardzo precyzyjny scenariusz, nie urągający inteligencji widza. Wciąga od samego początku i trzyma w napięciu do samego końca. Oby tak dalej!

.... nie mam ochoty włączać 7-ego sezonu.

Jakiś czas temu wziąłem się za Homeland. Po pierwszym sezonie byłem bardzo zadowolony i miałem ochotę na więcej. Słyszałem co prawda wiele złego o kolejnych odsłonach ale nie wiem skąd tyle krytyki dla drugiej serii. Dostałem dokładnie to, na co liczyłem: więcej tego samego plus próby rozwinięcia dodatkowych wątków....

więcej

Zaczęłam oglądać ten serial, bo miał dość wysoką ocenę. Ale jak na razie to męczę się przy kolejnych odcinkach. Głupota służb specjalnych USA jest porażająca.
Cóż, jeszcze się pomęczę. Skądś te oceny się, przecież, wzięły.

w kontekscie akcji ktora rozgrywala sie w poprzednich sezonach ten jest b. statyczny i kręci sie wylacznie wokol bialego domu. Dłuży sie niesamowicie. Poprzednie odcinki z innych sezonow moglam ogladac jeden po drugim - tutaj brnę, powoli, ślamazanie.
Cały ten wątek białego domu, Rosji, gra aktorska pani "prezydent...

więcej

Niedołężny agent po wylewie, niebezpiecznie walnięta agentka, sapiący brodacz w zaparowanych okularach, trio które ratuje świat. Rozjechał się nam scenario do bólu.

sezon 4

ocenił(a) serial na 8

Kończę wlasnie 4 sezon, tego całkiem dobrego serialu. Niestety wszystko psuje tu postać Carrie. Jest tak irytująca, i jej dziecinne decyzje psują moją ocenę agencji CIA jak i całego założenia serialu. Jak na tak odpowiedzialnym stanowisku mogą sterować nami hormony czy zespół napięcia przedmiesiączkowego...tragedia