PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167235}

Horoskop śmierci

Zodiaque
7,7 3 871
ocen
7,7 10 1 3871
Horoskop śmierci
powrót do forum serialu Horoskop śmierci

To jest jakieś totalne nieporozumienie !!! Nie polecam tego nikomu, bo szkoda czasu i wzroku na taką tandete ;/ !!!

sylwia44

Ojej. Doszłaś do tego wniosku już po dwóch latach? Wow, nie no Twój mózg szybko pracuje i analizuje. Albo myli "Horoskop śmierci" z "Kamieniami śmierci". Upss, no tak, zapomniałam, że przecież to logiczne, że dzieciom do lat 10, lub posiadającym takowy umysł, serial ten nie będzie się podobał. Wolą telenowele i bajki dla dzieci.
Ale wiesz co? Skoro tak Cię to "odkrycie" podekscytowało, że musisz pisać tyle wykrzykników, to może napisz książkę, wyreżyseruj film!!

Shinri

Powiedziała co wiedziała ... phi ... bonne nuit nouveau-ne ! :D

sylwia44

"Powiedziała co wiedziała ... phi" - O, wreszcie napisałaś coś o sobie. Jak miło poczytać. Au revoir, nie mam ochoty dyskutować z czymś takim.

ocenił(a) serial na 8
Shinri

"Nie polecam tego nikomu, bo szkoda czasu i wzroku na taką tandete ;/ "
ale argument, według mnie to najlepszy serial (nie mini serial!), bo NIE szkoda czasu i wzroku.
takie uzasadnienie ma taki sam sens co twoja wypowiedź
żal mi ciebie , żal ;]

sylwia44

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale twój temat ginie wśród inny DOBRYCH!! opinii na temat Zodiaque,. Każdy na własny gust, a wygląda na to, że nasze są różne aż do niemożliwości...

Toinette

No właśnie, każdy ma prawo do własnego zdania, a ty piszesz jakbyś urwała się z choinki Pani Przemądrzała :p

sylwia44

Oj, bo taka się urodziłam .. ; d Czepiasz się szczegółów x d

ocenił(a) serial na 5
Toinette

do ideału temu serialowi troszeczkę brakuje. ale w swoim gatunku jeden z najlepszych. 9/10

ocenił(a) serial na 10
Matti_12

Zgadzam się. Najlepszy w swoim gatunku. I gratuluję braku mózgu autorce..

Ptak11

a ja gratuluje Tobie ze w ogóle cokolwiek potrafisz wystukać na klawiaturze bo w końcu jak sie nie ma oczu to jest sztuka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones