PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93096}

Hotel Zacisze

Fawlty Towers
7,9 21 889
ocen
7,9 10 1 21889
8,7 9
ocen krytyków
Hotel Zacisze
powrót do forum serialu Hotel Zacisze

Poszukuję tego serialu w wersji z polskim dubbingiem(nie lektorem) z TVP. Serial w wersji zdubbingowanej zagościł w TVP tylko raz gdzieś na początku lat 80-tych. Polska wersja jest dla mnie o tyle cenna, że prawdopodobnie nie istnieje już w archiwach jak wiele słynnych dubbingów. Gdyby ktoś zgrał chociaż jeden odcinek na kasecie VHS bądź taśmie magnetofonowej(nie ważne w jakiej jakości) to byłbym zainteresowany. Mogę zaproponować cyfryzację tych nagrań i obróbkę w celu polepszenia jakości(podmiana obrazu na jakiś DVDRIP). W swojej kolekcji mam wiele unikatowych dubbingów, tak więc każdy powinien znaleźć cos dla siebie.

dezerter_poczta@op.pl

P.S
Poza tym poszukuję także innych dubbingów telewizyjnych z TVP, C+ i Wizji Jeden.

ocenił(a) serial na 10
Replo

Pierwsze slysze o wersji dubbingowej. Nawet jesli istnieje toz to kompletnie klimat niszczy..

Replo

Niezależnie od produkcji najlepsze niemal zawsze są napisy. Później lektor. Nigdy, przenigdy dubbing.

ocenił(a) serial na 6
Replo

Na stronie monty-python.pl jest ten serial i inne angielskie z lektorem.

pokemon227

Właściwie to "monty-python.org" od jakiegoś czasu szukałem tej strony i dzięki Twojemu wpisowi wpadłem na właściwy trop. Dzięki:)

Replo

Dubbing to dobry jest w bajkach dla dzieci. Słabych lektorów (a są tacy że aż strach) i filmów z dubbingiem unikam jak ognia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones