7,9 21 155
ocen
7,9 10 21155
3 446
chce zobaczyć
8,1 7
ocen krytyków
{"rate":8.142858,"count":7}
{"type":"film","id":93096,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/Fawlty+Towers-1975-93096/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Hotel Zacisze
  • jan_niezbedny0 ocenił(a) ten serial na: 10

... z małżeństwem psychiatrów.
    To, co się dzieje z Fawltym od momentu kiedy dowiaduje się, kim są ci goście powala.
    I ten ich tekst: "Byłoby tu materiału na całą konferencję"... :)))

• kalifkol ocenił(a) ten serial na: 8

jan_niezbedny0 Wiem ze stary wątek ale właśnie teraz skończyłem oglądać odcinek z psychiatrą i dziewczyną .Dawno nie ryknąłem tak śmiechem kiedy Cleese w ostatniej scenie kucnął ,złapał się za głowę ,walnął parę żabek a doktor powiedział ze jest na urlopie.Padłem.

• jan_niezbedny0 ocenił(a) ten serial na: 10

kalifkol Tutaj nie ma "starych wątków" - bo HZ się NIE STARZEJE :)

A odcinek cały jest przekozacki - sceny z drabiną, szczotką, "molestowaniem" jednej z lokatorek, czy poniewieraniem Manuela na korytarzu to klasyka.

Trzeba by sobie przypomnieć całość, bo już się trochę pozacierało, ale pamiętam, że do topu należał też np. odcinek z gośćmi z Niemiec (końcówka!).

• per333 ocenił(a) ten serial na: 10

jan_niezbedny0 Odcinek niemiecki podobał mi się najbardziej. Monty Pythoni nie mieli żadnych zahamowań, olewali poprawność polityczną, nie mieli tematów tabu. Dziś taki odcinek nie mógłby powstać, zostałby zablokowany przez BBC.