PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93096}

Hotel Zacisze

Fawlty Towers
7,9 21 890
ocen
7,9 10 1 21890
8,7 9
ocen krytyków
Hotel Zacisze
powrót do forum serialu Hotel Zacisze

Szukam serialu angielskiego , był emitowany na BBC prime juz jakieś 2 lata temu o takim nieudaczniku jak jaś fasola tyle że działo się to na jakiejś farmie , aktor ten był słodziudkim szczupłym blondynem , i zawsze bywał w niefortunnych sytuacjach, pamiętam jeden odciek w którym pojechał na piknik ze swoją żoną nad morze i jakoś przypadkiem auto jemu sie zsuneło ze skarpy i o mały włos sami nie zgineli.Nic wiecej mi nie przychodzi do głowy , szukałem na www.bbc.co.uk/comedy/archive/ ale widocznie nie ma go tam na zdjęciu a tytułu nie pamiętam.

marcin_marczewski4

nie wiem jak nazywa się akurat ten serial, ale znam inny, który pewnie ci się spodoba, jest też jedną z angielskich produkcji i moim ulubionym serialem "Mała Brytania"

marcin_marczewski4

Nie wiem, czy jeszcze szukasz tego serialu, ale to prawie na pewno Some Mothers Do 'Ave 'Em, u nas pokazywany jako "Cudowny dzieciak". Bardzo fajny serial. Oglądałam go kiedyś, ale nie pamiętałam tytułu. Ostatnio trafiłam na jeden skecz z tego serialu na składance z fragmentami brytyjskich komedii.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones