serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Hyōka

2012
25 min.
7,3 1 229
ocen
7,3 10 1 1229
649
chce zobaczyć
Inteligentny choć leniwy Houtarou poznaje Eru - wyjątkowo dociekliwą dziewczynę, która co chwilę podsuwa mu do rozwiązania kolejne intrygujące ją zagadki. Więcej Mniej
Hyōka zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Leniwy licealista Houtarou Oreki za namową swojej starszej siostry dołącza do szkolnego Klubu Literatury Klasycznej. Spotyka tam piękną dziewczynę o imieniu Eru, która jest prawdziwym uosobieniem ciekawości. Kiedy Eru jest czymś zainteresowana chłopiec nie może oprzeć się jej urokowi i wbrew własnej woli zmuszony jest do pomocy. GdyLeniwy licealista Houtarou Oreki za namową swojej starszej siostry dołącza do szkolnego Klubu Literatury Klasycznej. Spotyka tam piękną dziewczynę o imieniu Eru, która jest prawdziwym uosobieniem ciekawości. Kiedy Eru jest czymś zainteresowana chłopiec nie może oprzeć się jej urokowi i wbrew własnej woli zmuszony jest do pomocy. Gdy okazuje się, że Houtarou ma wrodzony talent do rozwiązywania zagadek, dziewczyna prosi go o wyjaśnienie sprawy sprzed 45 lat, z którą powiązany był jej zaginiony wujek.

na podstawie
Honobu Yonezawa (powieść)
studio
Kadokawa Pictures / Kadokawa Shoten Publishing Co. / Klock Worx Company, The / Więcej...
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych