PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644758}

Hyōka

7,3 1 248
ocen
7,3 10 1 1248
Hyōka
powrót do forum serialu Hyōka

ja tam jestem zawiedziony zakończeniem, nic konkretnego się nie wydarzyło pomiędzy Chitandą i Orekim, a w zasadzie tylko po to oglądałem do końca, żeby zobaczyć, jak się
rozwiną wątki Chitanda-Oreki i Ibara-Satoshi. a tu biednie. bo w sumie zagadki i tajemnice bez znaczenia jakoś bardzo mnie nie wciągnęły. a pierwszy odcinek zapowiadał
dużo. :|

(+ przez chwilę na początku liczyłem na to, że Chitanda udaje głupią, żeby wyrwać Orekiego, ale nie. +ogólnie anime niezłe, i trochę bardziej inteligentne niż spora część innych,
zwłaszcza dialogi między Orekim i Satoshim, bo w sumie żeńska część postaci jakoś nie wykazywała wysokiego IQ, ale i tak git, miało być kawaii i było.)

ocenił(a) serial na 8
littleblackout

Już od pierwszych odcinków można było się zorientować, że za dużo między nimi nie pokażą, ale ostatnia scena mówi wiele - Oreki na nią leci i to tylko kwestia czasu aż jej to wyzna, kiedyś...(może zdąży przed pójściem na studia;-))

ocenił(a) serial na 8
littleblackout

A ja mam nadzieję na jakąś klinówkę (trochę materiału jeszcze zostało), czuję duży niedosyt po tym zakończeniu, taką miał okazję ... jako całość bardzo mi się podobało, przypominało mi bardzo Melancholie Haruhi Suzumiyi, z tym że Chitanda jednak wg mnie dużo lepiej wypada :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones