data urodzenia: 11 października 1973
miejsce urodzenia:Kashiwazaki, Japonia
wzrost:166 cm
Daisuke Sakaguchi

biografia

Daisuke Sakaguchi jeszcze nie ma biografii na Filmwebie, możesz być pierwszym który ją doda!

znany z

ocena głosu

9,3 11 ocen
Clannad
Youhei Sunohara (głos)

filmografia

sortuj wg:

pokaż:

moja aktywność:

głosy
zwiń
2018
Warriors Orochi 4(2018)
(Gra wideo)

Zhang Bao

  • (głos)
2018 2,7
Dynasty Warriors 9(2018)
Shin Sangoku Musou 8 (Gra wideo)

Zhang Bao

  • (głos)
2017 6,7
Seikai Suru Kado(2017)
(serial TV 2017 - )

Utamaru

  • (głos)
2017 7,0
Knight's & Magic(2017)
(serial TV 2017 - )

Tsubasa Kurata

  • (głos)
2017 6,5
Keppeki Danshi! Aoyama-kun(2017)
(serial TV 2017 - )

Jin Tsukamoto

  • (głos)
2016 6,3
Musaigen no Phantom World(2016)
(serial TV 2016 - )

Shōsuke Morohashi

  • (głos)
2016 9,1
Persona 5(2016)
Shin Megami Tensei: Persona 5 (Gra wideo)

Yuki Mishima

  • (głos)
2016 8,2
Yowamushi Pedal: Spare Bike(2016)

Shūsaku Itokawa

  • (głos)
2016 7,8
Gintama°: Aizome Kaori-hen(2016)
(miniserial 2016 - )

Shimura Shinpachi

  • (głos)
2016
Summon Night 6: Ushinawareta Kyoukaitachi(2016)
(Gra wideo)

Bulrell

  • (głos)
2015 7,0
Kekkai Sensen(2015)
(serial TV 2015 - )

Leonardo Watch

  • (głos)
2015 8,4
Gintama°(2015)
(serial TV 2015 - )

Shinpachi Shimura

  • (głos)
2015 7,2
God Eater(2015)
(serial TV 2015 - )

Kōta Fujiki

  • (głos)
2015 8,1
Xenoblade Chronicles X(2015)
(Gra wideo)

Tatsu

  • (głos)
2015 7,2
One Piece: Episode of Sabo - 3 Kyoudai no Kizuna Kiseki no Saikai to Uketsugareru Ishi(2015)
(TV)

Portgas D. Ace

  • (głos)
2014 3,3
Shōnen Hollywood: Holly Stage for 49(2014)
(serial TV 2014 - )

Minoru Tomii

  • (głos)
2014
Hero Bank(2014)
(serial TV 2014 - 2015)

Masahiro Mikeda

  • (głos)
2014 5,8
Dynasty Warriors 8: Empires(2014)
Shin Sangoku Musou 7 Empires (Gra wideo)

Zhang Bao

  • (głos)
2014 6,8
World Trigger(2014)
(serial TV 2014 - )

Xeno

  • (głos)
2014 7,0
Kamigami no Asobi(2014)
(serial TV 2014 - )

Mały Zeus Keraunos

  • (głos)
2014 7,6
Gintama: Jump Festa 2014 Special(2014)

Shinpachi Shimura

  • (głos)
2013 8,0
Gekijōban Gintama Kanketsu-hen: Yorozuya yo Eien Nare(2013)

Shinpachi Shimura

  • (głos)
2013 7,9
Dynasty Warriors 8(2013)
(Gra wideo)

Zhang Bao

  • (głos)
2013 8,0
Danbōru Senki Wars(2013)
(serial TV 2013 - )

Celede Chrysler

  • (głos)
2013 7,0
Senyū.(2013)
(serial TV 2013 - )

Lipiec

  • (głos)
2013 7,0
Battle Spirits: Sword Eyes Gekitōden(2013)
(serial TV 2013 - )

Suō

  • (głos)
2013 7,5
Dynasty Warriors 8: Xtreme Legends(2013)
(Gra wideo)

Zhang Bao

  • (głos)
2012 7,1
Area no Kishi(2012)
(serial TV 2012 - )

Ichirō Yamanashi

  • (głos)
2012 7,4
Hyōka(2012)
(serial TV 2012 - )

Satoshi Fukube

  • (głos)
2012 6,8
Hyōka: Motsubeki Mono wa(2012)
(wideo)

Satoshi Fukube

  • (głos)
2012 6,2
Moyashimon Returns(2012)
(serial TV 2012 - )

Tadayasu Sawaki

  • (głos)
2012 7,0
Battle Spirits: Sword Eyes(2012)
(serial TV 2012 - )

Suo

  • (głos)
2012 5,5
Eiga Smile Precure! Ehon no Naka wa Minna Chiguhagu!(2012)

Pop

  • (głos)
2012 8,2
Kintama(2012)
(serial TV 2012 - )

Shinpachi Shimura

  • (głos)
2012 5,6
Smile Precure!(2012)
(serial TV 2012 - 2013)

Pop

  • (głos)
2011 8,3
Gintama`(2011)
(serial TV 2011 - 2012)

Shimura Shinpachi / Tamo-san / Barman

  • (głos)
2011
VitaminX Addiction(2011)
(miniserial 2011 - )

Sanada Masaki

  • (głos)
2011 7,6
Guilty Crown(2011)
(serial TV 2011 - 2012)

Sōta Tamadate

  • (głos)
2011 8,0
SD Gundam G Generation World(2011)
(Gra wideo)

Usso Ewin

  • (głos)
2010 7,7
Gintama: Shinyaku Benizakura-hen(2010)

Shinpachi Shimura

  • (głos)
2010
Battle Spirits: Brave(2010)
(serial TV 2010 - 2011)

Hideto Suzuri

  • (głos)
2010 7,4
Dynasty Warriors: Gundam 3(2010)
Gundam Musou 3 (Gra wideo)

Uso Ewin

  • (głos)
2009 5,9
White Album (2009)
(serial TV 2009 - )

Akira Nanase

  • (głos)
2009 7,6
Kōkaku no Regios(2009)
(serial TV 2009 - )

Harley Sutton

  • (głos)
2009 7,3
Clannad: After Story - Mō Hitotsu no Sekai - Kyō hen(2009)
(wideo)

Youhei Sunohara

  • (głos)
2009 5,3
Uchū Senkan Yamato: Fukkatsu-hen(2009)

Sho Tenma / So Tenma

  • (głos)
2009
Battle Spirits: Shōnen Gekiha Dan (2009)
(serial TV 2009 - 2010)

Hideto Suzuri / Ochroniarz

  • (głos)
2009 7,8
Gintama OVA: Shiroyasha Koutan(2009)
(wideo)

Shinpachi Shimura

  • (głos)
2009 7,2
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Heroes 3(2009)
(Gra wideo)

Doshin

  • (głos)
2009 8,0
Atelier Annie: Alchemists of Sera Island(2009)
(Gra wideo)

Kyle Eugrald

  • (głos)
2009 6,4
Pokémon: Arceus i Klejnot Życia(2009)
Pocket Monster Diamond & Pearl: Arceus Chōkoku no Jikū e

Usokki Takeshiego

  • (głos)
2008 7,2
Kamen no Maid Guy(2008)
(serial TV 2008 - )

K?suke Fujiwara

  • (głos)
2008 7,3
Clannad: Mō Hitotsu no Sekai - Tomoyo hen(2008)
(wideo)

Youhei Sunohara

  • (głos)
2008 8,3
Clannad: After Story(2008)
(serial TV 2008 - 2009)

Youhei Sunohara

  • (głos)
2008 8,1
Baccano!(2008)
(miniserial 2008 - )

Jacuzzi Splot

  • (głos)
2008 6,1
Kurogane no Linebarrels(2008)
(serial TV 2008 - 2009)

Riku Ousei

  • (głos)
2008 1,0
Telepathy Shōjo Ran(2008)
(serial TV 2008 - )

Yamashita

  • (głos)
2008 7,5
Jigoku shôjo: Mitsuganae(2008)
(serial TV 2008 - 2009)

Fumio Muzuhara

  • (głos)
2008 7,1
Dynasty Warriors: Gundam 2(2008)
Gundam Musou 2 (Gra wideo)

Uso Ewin

  • (głos)
2008 5,3
Pikachu Kōri no Daibōken(2008)

Sudowoodo

  • (głos)
2007 7,1
Tokyo Majin Gakuen Kenpūchō Tō(2007)
(serial TV 2007 - )

Ryouichi Karasu

  • (głos)
2007 8,3
Mononoke(2007)
(serial TV 2007 - )

Hyoue Sasaki

  • (głos)
2007 7,9
Clannad(2007)
(serial TV 2007 - 2008)

Youhei Sunohara

  • (głos)
2007 7,9
Bokurano(2007)
(serial TV 2007 - )

Takashi Waku

  • (głos)
2007 6,9
Bamboo Blade(2007)
(serial TV 2007 - 2008)

Nakata Yuuji

  • (głos)
2007 7,5
Clannad(2007)

Youhei Sunohara

  • (głos)
2007 7,3
Moyashimon(2007)
(serial TV 2007 - )

Tadayasu Sawaki

  • (głos)
2007 6,7
Pokémon 10: Wzejście Darkraia(2007)
Gekijōban Poketto Monsutā Daiyamondo Pāru Diaruga tai Parukia tai Dākurai (wideo)

Usokki / Młody Tonio

  • (głos)
2007 8,1
Baccano!(2007)
(serial TV 2007 - )

Jacuzzi Splot

  • (głos)
2007 7,0
Sousei no Aquarion: Uragiri no tsubasa(2007)
(miniserial 2007 - )

Jun

  • (głos)
2007 6,4
Mokke(2007)
(serial TV 2007 - 2008)

Arita

  • (głos)
2007 5,9
Kitaro(2007)
Gegege no Kitarô (serial TV 2007 - 2009)

Tofu-Kozou / Kinkichi / Kobayashi

  • (głos)
2007 6,0
.hack//G.U. Returner(2007)
(wideo)

Silabus

  • (głos)
2007 5,9
Shin Kyûseishu densetsu Hokuto no Ken - Yuria den(2007)
(wideo)

Ryûga

  • (głos)
2007 7,0
Aquarion(2007)

Jun Lee

  • (głos)
2007 5,4
Pokemon Fushigi no Dungeon: Toki no Tankentai, Yami no Tankentai(2007)
(TV)

Perappu

  • (głos)
2007 8,9
.hack//G.U. Vol.3//Redemption(2007)
(Gra wideo)

Silabus

  • (głos)
2007
Lise no Atelier: Ordre no Renkinjutsushi(2007)
(Gra wideo)

Alf Octrhein

  • (głos)
2006 8,1
NHK ni Yōkoso!(2006)
(serial TV 2006 - )

Kaoru Yamazaki

  • (głos)
2006 8,2
Gintama(2006)
(serial TV 2006 - 2010)

Shimura Shinpachi / Kobayashi

  • (głos)
2006 7,5
Paprika(2006)

Himuro Kei

  • (głos)
2006 6,5
.hack//Roots(2006)
(serial TV 2006 - )

Silabus

  • (głos)
2006 8,0
.hack//G.U. Vol.2//Reminisce(2006)
(Gra wideo)

Silabus

  • (głos)
2006 7,6
KIBA(2006)
(serial TV 2006 - )

Ginga

  • (głos)
2006 5,8
Pokemon Fushigi no Dungeon: Shutsudo Pokemon Kyujotai Ganbarus!(2006)
(TV)

Hitokage

  • (głos)
2006 8,0
.hack//G.U. vol. 1//Rebirth(2006)
(Gra wideo)

Silabus

  • (głos)
2006 5,4
Pikachu no Wanpaku Island (2006)
(wideo)

Perappu / Sonano / Usohachi

  • (głos)
2005 6,7
Aquarion(2005)
Sōsei no Aquarion (serial TV 2005 - )

Jun Lee

  • (głos)
2005 7,9
MÄR(2005)
(serial TV 2005 - 2007)

Jack

  • (głos)
2005 6,6
Tide-Line Blue(2005)
(serial TV 2005 - )

Kiiru

  • (głos)
2005 7,5
Rockman.EXE Beast(2005)
(serial TV 2005 - 2006)

Tomahawkman

  • (głos)
2005 5,5
Shinshaku Sengoku Eiyū Densetsu - Sanada Jū Yūshi The Animation(2005)

Chunagon Hideaki Kobayakawa

  • (głos)
2005 5,0
D.I.C.E.(2005)
(serial TV 2005 - )

Jet Siegel

  • (głos)
2005 5,1
Pikachu no Obake Carnival(2005)

Usohachi / Yamirami

  • (różne głosy)
2005 7,0
Romancing SaGa: Minstrel Song(2005)
(Gra wideo)

Herman

  • (głos)
2004 7,7
Paranoia Agent(2004)
Mōsō Dairinin (serial TV 2004 - )

Shounen Bat

  • (głos)
2004 7,1
Ragnarök(2004)
(serial TV 2004 - )

Roan

  • (głos)
2004 6,2
Kenran Butou Sai: The Mars Daybreak(2004)
(serial TV 2004 - )

Kato Takigawa, Jr.

  • (głos)
2004 7,3
Przerysowani(2004)
Drawn Together (serial TV 2004 - 2008)

Xandir P. Wifflebottom

  • (głos)
2004
Dai Yamato zero gô(2004)
(miniserial 2004 - 2007)

Tom-Tom

  • (głos)
2004 7,8
Gintama(2004)
(wideo)

Shinpachi Shimura

  • (głos)
2004 7,9
Bleach(2004)
(serial TV 2004 - 2012)

Hou, Ban / Seko Shinta

  • (głos)
2004 7,7
Clannad(2004)
(Gra wideo)

Youhei Sunohara

  • (głos)
2004 7,0
Rockman.exe Stream(2004)
(serial TV 2004 - 2005)

Tomahawkman

  • (głos)
2003 6,2
Narue no Sekai(2003)
(serial TV 2003 - )

Kazuto Iizuka

  • (głos)
2003 6,9
Maburaho(2003)
(serial TV 2003 - 2004)

Shikimori Kazuki

  • (głos)
2003 6,1
Okręt podwodny 707(2003)
Submarine 707R (wideo)

Senta Umino

  • (głos)
2003 7,9
Tantei Gakuen Q(2003)
(serial TV 2003 - 2004)

Masashi Tominaga

  • (głos)
2003 6,3
Air Master(2003)
(serial TV 2003 - 2004)

Reiichi Mishima

  • (głos)
2003 6,6
Bobobō-bo Bō-bobo(2003)
(serial TV 2003 - 2005)

Halon Oni, Youngest Dynamite Brother

  • (głos)
2003
ATASHIn'CHI(2003)

Yuzuhiko Tachibana

  • (głos)
2003
Croket!(2003)
(serial TV 2003 - 2004)

Pierożek

  • (głos)
2002 8,1
Jūni Kokuki(2002)
(serial TV 2002 - 2003)

Brat Kaname

  • (głos)
2002 7,6
Heat Guy J(2002)
(serial TV 2002 - 2003)

Claire Leonelli

  • (głos)
2002 6,3
Tokyo Mew Mew(2002)
(serial TV 2002 - 2003)

Quiche

  • (głos)
2002 5,9
6 Angels(2002)

Akira Canyon

  • (głos)
2002 6,9
Digimon Frontier(2002)
(serial TV 2002 - 2003)

Trailmon, kociołek

  • (głos)
2002 6,7
Palme no Ki(2002)

Shatta

  • (głos)
2002 6,0
Psychic Academy Aurabanshō(2002)
(serial TV 2002 - )

Ai Shiomi

  • (głos)
2002
Atashin' chi(2002)
(serial TV 2002 - 2009)

Yuzuhiko

  • (głos)
2001 6,5
Mahô shôjo neko Taruto(2001)
(serial TV 2001 - )

Geppei

  • (głos)
2001 4,8
Super GALS! Kotobuki Ran(2001)
(serial TV 2001 - 2002)

Naoki Kuroi

  • (głos)
2001
Gakuen Senki Muryō(2001)
(serial TV 2001 - )

Narita Jirou

  • (głos)
2001 7,0
Growlanser II: The Sense of Justice(2001)
(Gra wideo)

Hans Bearnt

  • (głos)
2001 6,9
Pocket Monster Crystal: Raikou Ikazuchi no Densetsu(2001)
(miniserial 2001 - )

Junichi

  • (głos)
2001 7,0
Summon Night 2(2001)
(Gra wideo)

Bulrell / Exu

  • (głos)
2000 8,5
Hajime no Ippo: The Fighting!(2000)
(serial TV 2000 - 2002)

Naomichi Yamada

  • (głos)
2000 9,3
Denshin Mamotte Shugogetten!(2000)
(miniserial 2000 - 2001)

Tasuke Shichiri

  • (głos)
2000 6,9
Ghost Stories(2000)
(serial TV 2000 - 2001)

Reiichirou Miyanoshita (młody)

  • (głos)
1999
Sotsugyou M: Oretachi no Carnival(1999)
(miniserial 1999 - )

Mikimaro

  • (głos)
1999 7,5
The Big O(1999)
(serial TV 1999 - 2003)

Jeff Meyers

  • (głos)
1999 8,0
Valkyrie Profile(1999)
(Gra wideo)

Rourry / Fuyuk

  • (głos)
1999 8,2
One Piece(1999)
(serial TV 1999 - )

Młody Portgas D. Ace / Rittonto

  • (głos)
1998 7,5
Yoiko(1998)
(serial TV 1998 - 1999)

Kenji Amimoto

  • (głos)
1998 8,2
Mamotte Shugogetten(1998)
(serial TV 1998 - 1999)

Tasuke

  • (głos)
1998 6,6
Lodoss-tō Senki: Eiyū Kishi Den(1998)
(serial TV 1998 - )

Marle

  • (głos)
1998 7,0
Jikū Tenshō Nazca(1998)
(serial TV 1998 - )

Keita Seino / Amaro

  • (głos)
1998 7,6
Star Ocean: The Second Story(1998)
(Gra wideo)

Ashton Anchors / Noel Chandler

  • (głos)
1997 5,5
Chūka Ichiban!(1997)
(serial TV 1997 - 1998)

Tan Sanche

  • (głos)
1997
Field ni Soyogu Kaze(1997)
(wideo)

Sonoda Satoshi

  • (głos)
1996
Ganbarist! Shun(1996)
(serial TV 1996 - 1997)

Fujimaki Shun

  • (głos)
1996 5,9
Apocalypse Zero(1996)
(miniserial 1996 - )

Ponta

  • (głos)
1996 7,0
Lunar: Silver Star Story(1996)
(Gra wideo)

Nash

  • (głos)
1996 3,5
Marriage: Kekkon(1996)
(miniserial 1996 - )

Mikimaru Shimura

  • (głos)
1995 7,8
Czarodziejka z Księżyca: Sailor Moon Super S - Odcinki specjalne(1995)
Bishôjo senshi Sailor Moon Super S Special (miniserial 1995 - )

Kukła / Kyusuke

  • (głos)
1995 7,7
Czarodziejka z Księżyca(1995)
Bishôjo senshi Sailor Moon Super S (serial TV 1995 - 1996)

Kyuusuke Sarashina

  • (głos)
1995 9,0
Kyōryū Bōkenki Jura Tripper(1995)
(serial TV 1995 - )

Beso

  • (głos)
1994 7,1
Marmalade Boy(1994)
(serial TV 1994 - )

Yamaguchi

  • (głos)
1994
Ginga Sengoku Gunyūden Rai(1994)
(serial TV 1994 - )

Toramaru

  • (głos)
1993 6,1
Kidō Senshi V Gundam(1993)
(serial TV 1993 - 1994)

Üso Ewin

  • (głos)
1992 7,1
Shin-chan(1992)
Kureyon Shin-chan (serial TV 1992 - )

Yoshirin Hatogaya

  • (głos)
1988 5,0
Kiteretsu Daihyakka(1988)
(serial TV 1988 - 1996)

Młody Kiteretsu Kite

  • (głos)
1988 7,6
Soreike! Anpanman(1988)
(serial TV 1988 - )

Hamigakiman

  • (głos)
gościnnie
rozwiń
aktor
rozwiń

dodaj nowy temat na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię