PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=710811}

Imperium

Empire
7,5 2 280
ocen
7,5 10 1 2280
Imperium
powrót do forum serialu Imperium

Napisy

ocenił(a) serial na 6

Poszukuję napisów do 2 sezonu. Jeżeli ktoś je posiada, proszę o podzielenie się nimi ;)

użytkownik usunięty
kacpi2532

Odcinki z wgranymi napisami do drugiego sezonu są już na ch omikuj, niestety nie dam rady wstawić tutaj linka.

nie mogę znaleźć na chom ,możesz dać użytkownika?

użytkownik usunięty
latamito

Użytkownik: dlsLUBAN28 On ma tam foldery z poszczególnymi serialami, ale nie wiem dlaczego jak kliknie się w Empire to wyskakuje, że folder jest pusty. Musisz poszukać na dole w ostatnio dodanych (obecnie najprawdopodobniej na piątej stronie znajdziesz odcinek: pierwszy, drugi i trzeci).

dzięki wielkie :)

ocenił(a) serial na 9
latamito

A są gdzieś indziej dostępne za darmo? bo na cho mikuj są płatne.

xnicolex

znalazles/as? :D szukam szukam i nie ma nigdzie s02e01 ;/

ocenił(a) serial na 9
martuuaaa

no właśnie nie udało mi się nigdzie znaleźć :(

xnicolex

ja mam problem ze znalezieniem tego odc 1 ale drugi i chyba reszte z lektorem znalazlam ;D
zobaczto. tv

ocenił(a) serial na 9
martuuaaa

Dzięki :) A tam jest tylko do 8 odcinka. 9 i 10 ktoś wie może gdzie znajdę?

ocenił(a) serial na 6
xnicolex

na open subtitles masz angielskie napisy

ocenił(a) serial na 8
kacpi2532

jest gdzies odc 9 i 10 z lektorem lub napisami ???

ocenił(a) serial na 10
ancia1052

Dołączam sie do pytania

ancia1052

Na chomie zatrzymało się to na s02e08 niestety. I co dalej? Albo ja szukać nie umiem :(

ancia1052

Na all tube sa z lektorem. Na bierzaco dodaja tak jak na Fox polskim leca. W tym tygodniu 12 odc bedzie

lipek68

daj linka do odcinków z tej stronki z lektorem

Marko81

alltube . tv / serial / imperium-empire / 1886 (spacje usun)

ocenił(a) serial na 7
kacpi2532

Wie ktoś może gdzie obejrzę lub ściągnę sezon 3 z lektorem lub z napisami? Online znalazłam tylko do 5-tego odcinka. Z góry dziękuje za pomoc! ;)

ocenił(a) serial na 10
ewa175

Raczej nigdzie nie znajdziesz ani napisów, ani lektora. Może ktoś zdecyduje się na przetłumaczenie ; )

ocenił(a) serial na 7
ekomarta

Tak myślałam, że dostanę taką odpowiedź. :( Skoro na stacji FOX nie puścili całego sezonu to dobrze by było, gdyby ktoś przetłumaczył do września chociaż ten 3 sezon, bo jestem ciekawa tego crossoveru ; ) Nie wiesz może czy ktoś ma zamiar w ogóle tłumaczenie tego serialu?

ocenił(a) serial na 10
ewa175

Nie mam pojęcia. Wgl bardzo mało ludzi jest aktywnych w necie, lubiących imperium. Gdyby zebrała się grupka ludzi to na pewno wspólnymi siłami by się dało to zrobić.
Ale jeśli chcesz to możesz śmiało pytać, oglądałam cały sezon więc mogę pomóc ; )

ocenił(a) serial na 7
ekomarta

To bardzo szkoda, bo serial utrzymuje poziom. Trochę się boję, aby obejrzeć po angielsku ze względu na ich slang ( co innego obejrzeć 20-minutowy komediowy serial bez napisów), ale chyba zostanę do tego zmuszona. :( Dzięki za ofertę, jak coś to będę pytać ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones