Informacja zwrotna (2023)
Informacja zwrotna: Sezon 1 Informacja zwrotna sezon 1, odcinek 5

odcinek 5

49m
8,2 688  ocen
8,2 10 1 688
Informacja zwrotna
powrót do forum s1e5

Nie znałem książki, więc nie spodziewałem się takiej końcówki, która pozytywnie zaskoczyła i dzięki niej podniosłem ocenę o jedną gwiazdkę w górę. Czyli większość sytuacji to były alkoholowe schizy ojca, który jest najbardziej winien śmierci syna.

ocenił(a) serial na 7
tralalakotkidwa

Winny pośrednio, ale jednak niejako winny za złe wzorce...ale syn był już dorosły i jednak powinien wziąć życie w swoje ręce i zadbać o swoją psychikę, choćby poprzez terapię.

Ewiatko

No tak, w sumie sam sobie winien. To, że od dzieciństwa jego psychika była niszczona przez ojca bezpośrednio ( a nie pośrednio jak zdajesz się z nie widomych przyczyn myśleć, ) napewno nie miało wpływu na niego. Słaby gość.
Tak samo jak kobiety, w sumie mogła nie nosić mini…

ocenił(a) serial na 7
michal_1179

Nie ironizuj!!! Napisałam, że winny pośrednio, bo bezpośrednio to byłoby, gdyby mu dopomógł się zabić. Poza tym gdyby wszyscy mający ojców alkoholików reagowali samobójstwem, to nie byłoby w Polsce średnio co drugiego młodego dzieciaka na świecie, bo prawie w każdej polskiej rodzinie gdzieś ten problem pokutuje dziedziczony z dziada pradziada. A propos spódniczki mini, fatalny argument, zupełnie nietrafiony w kontekst i tematykę filmu. Nie ironizuj!!! Napisałam, że winny pośrednio, bo bezpośrednio to byłoby, gdyby mu dopomógł się zabić. Poza tym gdyby wszyscy mający ojców alkoholików reagowali samobójstwem, to nie byłoby w Polsce średnio co drugiego młodego dzieciaka na świecie, bo prawie w każdej polskiej rodzinie gdzieś ten problem pokutuje dziedziczony z dziada pradziada. A propos spódniczki mini, fatalny argument, zupełnie nietrafiony w kontekst.

ocenił(a) serial na 7
Ewiatko

Sorry, coś się zawiesiło i wreszcie skopiował mi się tekst podwójnie.

tralalakotkidwa

Proszę zaznaczyć ten wątek jako spoiler :)