PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015526}

Inna ja

Zeytin Ağacı
7,3 1 231
ocen
7,3 10 1 1231
Inna ja
powrót do forum serialu Inna ja

Taka Turcja istnieje tylko w serialach...

Chcialbym zobaczyc turczynke w Turcji w bikini. Chyba by zostala ukamieniowana. Bylem wiele razy w Turcji i tureckie kobiety zawsze kapaly sie calkowicie ubrane. Takie seriale sa tylko po to zeby poprawic wizerunek Turcji an wypadek przyjecia Turcji do EU.

stefcio33

https://ejbramsontour.travel.blog/2021/03/08/byc-kobieta-w-turcji/

stefcio33

Aha i tylko tyle wyniosłeś z tego serialu…

stefcio33

Trzy razy ten sam komentarz. Nikogo nie obchodzi na tej stronie jak chodzą ubrane kobiety w Turcji. Na tej stronie ocenia się filmy i seriale .

stefcio33

Byłeś kiedykolwiek w Turcji żeby pisać takie komentarze? Turcja to teraz bardzo rozwinięty kraj, więc przestań pisać takie głupoty.

ocenił(a) serial na 10
stefcio33

Ja nie wiem w jakim czasie się zatrzymałeś ale uwierz mi ten kraj się zmienia i kobiety już mają więcej do powiedzenia już można zauważyć to po samych aktorkach

stefcio33

Mieszkam w Turcji i większych bzdur dawno nie czytałam :)

ocenił(a) serial na 8
rapdziewucha

Hej, przepraszam, że pozwalam sobie skomentować nie w temacie serialu, ale gdzie w Turcji mieszkasz? To od dawna moje marzenie…

ocenił(a) serial na 8
rapdziewucha

Hej przepraszam, że pozwalam sobie napisać nie w temacie serialu, ale gdzie w Turcji mieszkasz, jeśli to nie tajemnica? To od dawna moje marzenie…

Ola_18_05

Izmir :) Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones