PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=683193}

Inni mają lepiej

Friends with Better Lives
6,2 470
ocen
6,2 10 1 470
Inni mają lepiej
powrót do forum serialu Inni mają lepiej

Ogląda się dość lekko, nie nudzi, trochę śmieszy - jest potencjał!
Widać, że jest to sitcom przemyślany i dopracowany, który ma szansę zostać na antenie chwilę
dłużej. Może pilot jakoś specjalnie nie zachwyca, ale wydaje mi się, że warto dać serialowi szansę na
rozruch.

ocenił(a) serial na 9
margoluz

też tak myślę, pierwszy odcinek jakoś bardzo nie powala, ale jest to cos w nim. Jedynie mnie irytuje postać Kate(aktorka)

VeLkA02

mam podobne odczucia. powiem nawet, że dawno nie śmiałam się na sitcomie, a ten nawet mnie rozśmieszył. nie za bardzo przepadam za Jamesem Van der Beekiem, ale tutaj bardzo spodobała mi się jego rola, szczególnie jego docinki :) co do Zoe Lister Jones (Kate), ma ona ciekawą, nietypową urodę, a do tego postać którą gra jest dość specyficzna, dlatego może irytować, ale mi osobiście się podoba :) a czy tylko mi rzuciło się w oczy, że jest jedyną brunetką w całej obsadzie...

ocenił(a) serial na 7
margoluz

Spoglądając obiektywnie i nie przez pryzmat HIMYM to serial super się zapowiada. Żarty na prawdę śmieszą, aktorzy nawet nie są sztywni i generalnie bardzo przyjemnie się ogląda. Szkoda, że na 2 odcinek trzeba było trochę poczekać. Do 5 odcinka wyjaśni się cała przyszłość serialu tj. czy zaprezentuje wysoki poziom! Oby tak :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones