Inspektor Gadżet
powrót do forum 2 sezonu

Drodzy fani starego, dobrego Inspektora Gadżeta, chciałbym się z wami czymś podzielić. Jak wcześniej wspomniałem, na dubbingpedii zaktualizowano tamtejszą stronę o Gadżecie o info o (zaginionej) polskiej wersji 86 odcinka. Nie wiadomo, skąd to info, choć podejrzewam, że z Top Kids (do którego nie mam dostępu), gdzie obecnie emitowany jest Gadżet i to codziennie. Z tego powodu obejrzałem ten odcinek w wersji angielskiej i wszystko, co przetłumaczyłem i przerobiłem, mam na Open Document. Pamiętam, że oglądałem polską wersję 86 odcinka, kiedy Gadżet był emitowany na Fox Kids, ale to było tak dawno temu, że wyleciały mi z głowy polskie dialogi. Jedyne, co nadal mam w pamięci z tego odcinka, to zdanie "Znalazłam Czerwoną Różę" - mówione przez śp. Krystynę Kozanecką jako Penny. I tak mam nadzieję, że ktoś kiedyś udostępni ten odcinek, jeśli ma dostęp do Top Kids. Co do dokumentu, oto i on: file:///C:/Users/Marcin/Downloads/Inspektor%20Gad%C5%BCet%20-%20odcinek%2086%20( 1).odt

Ktoś chętny do przeczytania? Może McMarc?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones