Interes

2013
Interes
6,9 430
ocen
6,9 10 430
365
chce zobaczyć
powrót do forum serialu Interes
 • esin ocenił(a) ten serial na: 8

  Niby nie ma jakiejś zachwycającej akcji, ale to mi nie przeszkadza. Wszystko bardzo powoli się rozkręca i można mówić różne rzeczy o temacie tego serialu,np. że wszystko jest przedstawione z lekkim przymrużeniem oka, ale jeśli się ogląda dokładnie można dostrzec dlaczego główne bohaterki robią to co robią. A pomimo wielu scen erotycznych o to właśnie chodzi "dlaczego?". Dlaczego, są tak zdeterminowane by jak najlepiej sprzedać tak na prawdę siebie? Szczególnie Karin, której marketingowe rozkminy mogą robić wrażenie i w sumie nie musiałaby pracować jako prostytutka, a jednak to robi. Podsumowując, pierwszy sezon bardzo dobry zobaczymy jak dalej. W tym momencie szczerzę polecam.

 • esin Ten serial to kopia emitowanego w 2007-2010 roku serialu "Satysfakcja"
  Osobiście polecam Satysfakcje jest dużo lepszy ale sezon 1 idzie zdobyć z dubbingiem natomiast pozostałe sezony będzie problem nawet z napisami

 • Marcin5800 ocenił(a) ten serial na: 7

  esin Mnie też się podoba.Serial lekki i przyjemny.Ładne panie grają.Lubię jak postać jest narratorem jak np Dexter

 • Rajwant ocenił(a) ten serial na: 7

  esin "Szczególnie Karin, której marketingowe rozkminy mogą robić wrażenie" - no, robią.
  I bardzo mi się ten składnik serialu podoba, bo pokazuje uniwersalność reguł.
  Polecam całość serialu (4 sezony). Do końca jest ciekawy, zwłaszcza jak dochodzi kolejny składnik wysokiej inteligencji i charakteru o imieniu Mia.
  Tylko infantylne teksty alfonsa Ariela są czasem trudne do strawienia (ale z alfonsami chyba tak musi być) i wtedy byłam zadowolona z opcji przewijania.
  Pozdrawiam