PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623313}

A Dark Rabbit has Seven Lives

Itsuka Tenma no Kurousagi
6,6 179
ocen
6,6 10 1 179
Itsuka Tenma no Kurousagi
powrót do forum serialu Itsuka Tenma no Kurousagi

Całkiem fajne, ale....

ocenił(a) serial na 9

Zaczynało się całkiem dziwnie i jakoś nie mogłem sobie za bardzo wyobrazić jak będzie
wyglądał tutaj romans gdy wiedziałem, że anime będzie bardziej postawione na akcje. Fajnie
tutaj jest przedstawiony romans, ale i tak szkoda mi co nie których osób z góry skazanych na
lekkie nie powodzenie w życiu miłosnym (że tak sobie powiem). Ogólnie podoba mi się pomysł
na anime do tego wliczając postacie z ciekawymi charakterami takie jak Przewodniczący Rady
lub ten cały Kurosu co dobrze trzymają fajny klimacik... Ta produkcja posiada także całkiem
zabawne elementy. Już nie wspomnę o ostatnim odcinku, który jest bardziej postawiony na
komedię i bardzo mi się podobał... Chociaż przed ostatni ep też był niczego sobie. Ogólnie serię
ocenię na 9/10.

biro85

+1 , nic ując , lekko dodać. Wiadomo , każda produkcja ma swoje minusy. Tutaj było ich kilka , ale podam tylko dwa. 1) Niezdecydowanie bohatera odnośnie partnerki oraz 2) Saito Himea... coś mi w niej nie pasowało...
Ogólnie daję 8/10

ocenił(a) serial na 10
wysssok

2 sezon bydzie???

---PAWLO---

Z tego co wiem , nie ma planów na 2 sezon. Jak lubisz mangę , to możesz ją poczytać , bo ona wychodzi na bieżąco.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones