PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232938}

Ivanhoe

7,1 101
ocen
7,1 10 1 101
Ivanhoe
powrót do forum serialu Ivanhoe

Kiedys puszczali go w niedzielnych telerankach. Ten i wiele innych, np. "Zorro", "Zlamana strzala", "Sir Lancelot". Szkoda, ze dzis jest nieosiagalny. Zaden kanal tv nie ma go w swoim repertuarze.

CyboRKg

A ja bym się spierał, że był w Ekranie z Bratkiem :) Jakoś seriale "rycerskie" kojarzą mi się z czwartkiem, również: Rycerze Okrągłego Stołu, Robin Hood, WIlhelm Tell... A w niedzielę to "4 pancerni", "Mój przyjaciel Ben", "Niedźwiedź pana Adamsa" i inne "familijne" :)

jm1964

Kojarzy mi sie, ze w ferie byla loteria. Krecili dziennie kolem i losowali: odcinek serialu ktory poleci. Pamietam jak bylem zawiedziony kiedy zamiast "Ivanhoe" losowali jakis polski ;)
"Niedzwiedz pana Adamsa" i inne familijne puszczali w niedziele, ale ok. g. 13-tej, a nie w Teleranku.

jm1964

Ja też pamiętam ten serial z ,,Ekranu z bratkiem ".

jm1964

Zdecydowanie Ekran z Bratkiem!

jm1964

https://pl.wikipedia.org/wiki/Ekran_z_bratkiem

CyboRKg

Dodam jeszcze... Thierry Śmiałek- francuski serial młodzieżowy, zrealizowany w latach 1963-1966, emitowany w TVP w latach 70., w ramach programu Ekran z bratkiem;)

entregado66

Swietny serial! Louis de Funes wykorzystal motyw z tego serialu w ktoryms z Zandarmow.

CyboRKg

Tak tylko że ja pamiętam tylko tytuł tego serialu że coś takiego było ale fabuły to niestety nic;)
A jeszcze był taki serial Randall i duch Hopkirka i byłem przez wiele lat przekonany że główne role to Roger Moore i Tony Curtis a oni to akurat serial Partnerzy....

entregado66

On mial takie lasso z ciezarkami ( nie wiem jak to sie nazywa). Rzucal i zwiazywal przeciwnika. Byl tez swietny muzyczny motyw przewodni. Wiecej nie pamietam.

CyboRKg

Dwa odcinki Ivanhoe z Moorem znalazłem na "gryzoniu" fran.j. Niestety tylko z napisami, ale zawsze bo nigdzie indziej go nie znalazłem. Szkoda bo chyba już go nigdy nie będą emitować.

dudek1520

Znalazłem ten serial w filmografii Rogera Moora jednak myślałem, że nigdy nie był w polskiej telewizji. Okazuje się, że był, ale mnie tym czasie na świecie nie było.

suzi323727

Jeszcze dzis postaram sie wrzucic jeden odcinek na YT.

CyboRKg

A masz z polskim lektorem Ivanhoe?

suzi323727

Z polskim lektorem tv-ripa nigdzie nie znajdziesz, bo jak to lecialo w tv - nikt jeszcze nie mial magnetowidu.
Wrzucilem na YT 2 odcinki z napisami pl jednego znajomego z konta na gryzoniu.
https://www.youtube.com/watch? v=aNF5klIQEa0
Usun spacje z linku.

CyboRKg

Wykruszaja sie bohaterowie z dziecinstwa.... Zmarl na raka, ale 89 lat to i tak piekny wiek.

CyboRKg

Serial Zorro Disneya z lat 50tych to akurat oglądałem :)

suzi323727

Bo puszczali go kilka razy pozniej, a w.w. juz nie...

CyboRKg

Kurcze serialu Ivanhoe nie pamiętam
Czyli chyba początek lat 80 musiał być ja jestem rocznik 79

giovanni50

To lecialo w latach 70-tych

CyboRKg

To zmienia postać rzeczy
Generalnie jakby było więcej prywatnych stacji tv to może jakaś by się szarpneła na ten serial

ocenił(a) serial na 10
CyboRKg

Mieliśmy wtedy szczęście do tych seriali. Dodam jeszcze Rycerz Zawierucha I kapitalne kreskówki Zwierzyńca.

CyboRKg

Może jakby na początku lat 90 było kilka kanałów więcej.....................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones