PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=700198}

Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej

Ja'mie: Private School Girl
7,0 307
ocen
7,0 10 1 307
Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej
powrót do forum serialu Ja'mie: Uczennica szkoły prywatnej

Serial kręcony w konwencji para-dokumentu, przez co wiele traci. Sama historia byłaby nawet ciekawa... gdyby głównej roli nie grał udający super laskę (brzydki) przebrany facet... ciężko w ten sposób odebrać to na serio czy choćby się z tego śmiać. Mogło być fajnie, ale nie jest.

Bosniak

Kompletnie nie załapałeś o co chodziło w tym serialu i jaki był zamysł autora (jak i odtwórcy głównej roli). Nie jesteś zbyt inteligentny, co?

Sugetzu

Nie jestem. I może i nie załapałem. Ale nie podobało mi się to. Pozdrawiam.

Bosniak

Może trochę mnie poniosło, wybacz. Chodziło mi tylko o to, że facet, jak to podkreśliłeś brzydki, grający super laskę to idealne podkreślenie gatunku, jakim jest mockumentary. Pozdrawiam.

Bosniak

Daj później coś znać, bo nie chcę cię mieć na sumieniu.

Sugetzu

W porządku ;-) Od kiedy to tak przejmujesz się cudzym losem? ;)

A widzisz... nie znałem takiego gatunku filmowego, więc warto było zostawić ten wpis by się tego dowiedzieć :-) Dzięki za uświadomienie:) Niemniej, nawet pomimo tej wiedzy bym pewnie lepiej tego nie przeżył, bo przeważnie satyry czy jakieś kabarety to nie mój humor i to też nie było w tym guście... Pozdrawiam :)

Bosniak

Od kiedy? Jakiś czas temu zacząłem bardziej zwracać uwagę na to ile daję od siebie a co do mnie wraca, więc widzisz... ;) To fajnie, że w porządku. No, te dobre satyry i kabarety to humor specyficzny, większość też raczej mnie nie bawi, ale tutaj uchwycony obraz rozpieszczonych dziewczyn klasy wyższej jak najbardziej trafiony. BTW, Newman to też mój ulubiony aktor ze Golden Age ;)

Sugetzu

Ten serial kręcony w typie para dokumentu jest po prostu genialny. Niestety nie jest dla sztywniaków.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones