PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636103}
5,8 6 007
ocen
5,8 10 1 6007
Ja to mam szczęście
powrót do forum serialu Ja to mam szczęście

Po co go porównywać do Rodzinki.pl. To jest zupełnie inny świetny, wychowawczy,zabawny serial, z rewelacyjną obsadą. Kinga jest aktorka i juz nie raz pokazała, że potrafi zagrać wszystko. Jeśli komuś się nie odpowiada niech z dziećmi ogląda rodzinkę pl. Tam właśnie są beznadziejne, amerykańskochamskie teksty okazujące brak szacunku rodzicom. Aktorzy świetni, ale skecze żenujące. Dzieci chętnie wchłoną ten sposób odzywania się do rodziców, a potem znowu będziemy naprawiać społeczeństwo. Dziś głupota gimnazjalistów nie zna granic, małe dzieci żądzą rodzicami, rodzice o wszystko pytają dzieci, noszą za nich plecaki, w tramwaju sadzają na siedzeniu sami stoją .Przecież my mamy inną historię, sposób bycia, więc po co przenosić do nas głupotę amerykańskich. cwaniaczków, z wątpliwą kulturą. Czy my zawsze musimy zachłystywać się tym co OBCE? Myślałam, że młode pokolenie nie będzie chłonne jak gąbka, uszanuje to co polskie a tu zonk, Polacy z kompleksami sprzedają się jak zwykle, zamiast iść na pierogi jedzą hamburgery, siedzą w MC Don o losie, o losie ....

użytkownik usunięty
elizka_52

Bo to siostrzany serial

elizka_52

"Ja to mam szczęście" jest na francuskiej licencji (czyli pomysł nie jest polski); Natomiast "Rodzinka.pl" to kanadyjski schemat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones