PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636103}
5,8 6 006
ocen
5,8 10 1 6006
Ja to mam szczęście
powrót do forum serialu Ja to mam szczęście

To jest, powiem szczerze, beton. Nie ma tu nic śmiesznego, a humor jest nieumiejętnie
wciskany poprzez jakieś "luzackie" gadanie....

Po pierwszym seansie pomyślałem sobie "No pierwszy odcinek nie zawsze jest udany,
zobaczę jak będzie z drugim". Jak więc pomyślałem, tak zrobiłem.... no i wyłączyłem
telewizor w połowie odcinka... Nikomu absolutnie nie polecam oglądania tego serialu.

Pozdrawiam :)

a2t1

Mnie też się nie spodobał, marna kopia "Rodzinki.pl".

a2t1

Dokładnie, wszystko jest takie banalne, a te córki nie umieją grać...

ocenił(a) serial na 3
MadziulkaK7

zgadzam się, wymyślają byle co, a nic fajnego nie wyszło :/

iwona002

nie chce zle o nikim mowic, ale naprawde szkoda mi tych aktorow, bo wlozyli prace zeby TO nagrac. Moim zdaniem BEZNADZIEJNY serial! Dla mnie to podchodzi pod gatunek nie komedii, ale razcej czarnej komedii. Tragedia.

claus

Miałam dzisiaj okazję zobaczyć jeden odcinek i kiedy rozpoczął się od kłótni wszystkich członków rodziny o jakiś błahy powód, to od razu zwątpiłam, jednak jeszcze bardziej mnie zniechęcił głos tej małej blondyneczki, która cały czas krzyczała swoim piskliwym głosikiem... Katastrofa.

a2t1

Zgadzam się, obejrzałam tylko jeden odcinek i nigdy więcej!! Bohaterowie nie porozumiewają się jak ludzie lecz wyszczekują dziwne hasła, które są niezrozumiałe dosłownie (trzeba wytężać słuch żeby rozumieć poszczególne wyrazy!) i niestety nie są zabawne. Odniosłam wrażenie że tam wszyscy mają swego rodzaju ADHD i problem z wysławianiem się. Marna kopia "Rodzinki.pl", za którą nie przepadam ale docenilam po obejrzeniu "Ja to mam szczeście". Szkoda mi Kingi Preis, którą oceniałam zawsze wysoko jeśli chodzi o poziom aktorstwa, tutaj niestety nie stanęła na wysokości zadania. Ale z drugiej strony - cóż można zrobić z tak marnym scenariuszem....?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones