PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392843}
4,0 3,5 tys. ocen
4,0 10 1 3534
Ja wam pokażę
powrót do forum serialu Ja wam pokażę!

Zakladam fan klub odtworczyni roli Toski bo uwazam, ze dzieki niej ten serial da sie ogladac, wlasciwie to mozna by tylko dla niej olgadac tvp 1 w niedziele o 20.20 (nie ublizajac przy tym bardzo dobrej aktorce Edycie Jungowskiej oczywiscie;P) ;) bardzo podoba mi sie jej naturalizm i przede wszyskim wdziek na ekranie ;) juz sie nie moge doczekac kolejnego odcinka zeby zobaczyc ta urocza buzke! Z takim talentem wroze jej niedlugo duza kariere televizyjna! Wraz z jej rozkwitem wroze rowniez szybkie powiekszenie sie jej fan klubu! Zapraszam nowych czlonkow!
pozdrawiam Robal z Gniezna

ocenił(a) serial na 1
bartnick

chyb zartujesz...;/ ta co gra Toske wogole nie pasuje do tej roli i gra sztucznie. Pozatym ten serial jest najgorszym serialem polskim ;/ Ta toska z 3 jest najgorsza ... bleeee

ocenił(a) serial na 1
Luke_18

całkowicie się zgadzam. Aktorka beznadziejna i fakt najgorsza z wszystkich do tej pory:/ ciekawe kto będzie odwiedzał fan club tak mało znanej i beznadziejnej aktorki:/

ocenił(a) serial na 10
agnisia2323

mysle ze jej fanclub beda odwiedzac profesjonalisci gdyz bydlo najwyrazniej niedostrzega jej wielkiego talentu! Julia Kaminska jest zupelnie obiektywnie mowiac zdecydowanym swiezym oddechem w polskiej telewizji. Zgnile, przezute juz zbyt wiele razy geby juz tylko odcinaja kupony i powoli odchodza w cien tylko po to aby robic miejsce takim diamencikom jak wlasnie odtworczyni roli tosi. Ja nie mam zamiaru sie za rok zdzwic zmiana warty wiec juz teraz bardzo chetnie dolaczam do FanClubu Juli Kaminskiej! Trzymaj tak dalej, jestem z Toba!
edek

ocenił(a) serial na 1
Krytyk_6

"bydło" ? czyzbyś mowil o sobie? Takiej kiepskiej aktozyny w polce chyba nie ma! Profesjonalisci wola Al Pacino aldo De Niro

ocenił(a) serial na 1
Luke_20

pozatym jak dajesz 10 temu serialowi i tej gównianej lasce to widac ze jestes profesjonalista buhahahahaha

ocenił(a) serial na 10
Luke_20

a ty mlody widac ze masz 15 lat... (o ile sobie nie zawyzyles) a twoje profesjonalne komentarze bardzo dobrze oddaja twoj poziom (czyli gimnazjum), potrafisz wogole napisac zdanie bez slowa "gowno"? jak dorosniesz to moze ktos zacznie traktowac ciebie powaznie, a poki co zejdz na ziemie bo narazie to ty "gowno" wiesz skoro nie potrafisz sam odkryc czegos dobrego tylko operujesz jakimis sztandarowymi sztampami w postaci Ala Pacino czy De Niro jak cala reszta. Ciekawe czy jak ktos znany powie ze ona jest dobra to dalej bedziesz sie upieral przy swoim..? Nie zmieniam swojego zdania, jestem, dumny ze jestem w FanClubie tej aktorki, a ty mlody lepiej wylecz sie ze swoich kompleksow bo nigdy sie do takich osob nie zablizysz na metr, tylko nie mow ze nawet bys nie chcial bo do Ala Pacino czy De Niro bys napewno chcial a i tak sie nie zblizysz ;)
Julia I belive in you! And listen only to smart poeple!

ocenił(a) serial na 1
Krytyk_6

z Julii Kamińskiej taki diamencik jak i z Ciebie krytyk:/ Skoro ciebie taki znawca w tej kwestii powinieneś wiedzieć, że osoby tak mało oryginalne, mało wyróżniające się i mało ciekawe, porostu przeciętne szare myszki nie mające żadnego talentu i nic do zaoferowania społeczeństwu nigdy nie zrobią kariery w show biznesie :/ Ta dziewczyna zaprezentowała się raz i więcej już tego nie zrobi a już na pewno nie w znaczący sposób, bo to co ona robi większości się NIE PODOBA !!!!!!!!!! a w taki sposób jak gra role Toski mogła by zagrać każda przeciętna dziewczyna a tu nie o to chodzi :/ ona nawet nie gra tylko naśladuje czyjąś grę i to z marnym skutkiem

ocenił(a) serial na 10
agnisia2323

moze sie myle agnisia ale sprawiasz wrazenie jak bys rowniez brala udzial w castingu do tej roli ale bez powodzenia ;)
myslisz ze zrobila bys to lepiej? czy lepiej teraz lechtac swoje libido i niespelnione ambicje mysla ze "większości się NIE PODOBA". Proboj dalej to moze Tobie sie rozniez kiedys uda. Tylko prosze Cie, nie ponizaj sie texstami ze ktos tam nasladuje kogos z marnm skutkiem, bo to przeciez oczywiscie nieprawda (chyba ze naprawde jestes slepa). Julia robi to zupelnie nowatorsko! I chwala jej za To!

ocenił(a) serial na 1
Krytyk_6

Nie będę z Tobą dyskutować bo o gustach się nie dyskutuje. Mogę jedynie zauważyć, że gust to masz niestety mierny:/A z tym castingiem to mnie zaskoczyłeś i niestety musze Cię rozczarować. Bo ja w przeciwieństwie do innych nie zabieram się za cos czego robić nie potrafię !Nie korzystam tez ze znajomości po to aby na sile wkręcić się na ekrany telewizji a pani pani miaro nie dziwie się, że się podoba gdyż ten serial jest chyba właśnie skierowany dla ludzi w wieku emeryckim :)Moja babcia tez to ogląda:)

ocenił(a) serial na 10
agnisia2323

skoro jest taka beznadziejna to dlaczego Kolski zaproponował jej główną rolę w "Wojnie polsko-ruskiej"? On raczej nie zwróciłby się do 'przeciętnej szarej myszki bez talentu nie mającej nic ciekawego do zaproponowania społeczeństwu'.

skromna_maria

jak dla mnie jest strasznie sztuczna
jak krzyczy to robi to baaardzo nienaturalnie
na Tośkę owszem nadawała się ale Jablczyńska, która cudnie zagrała swoją rolę
a ona ahh nie mogę tego oglądać

ocenił(a) serial na 10
doma48

Zauważ że nie gra tam miłej, wesolutkiej Tosiuni, jaką zrobiła Jabłczyńska, tylko zbuntowaną Tochę z rozbitej rodziny, na dodatek w komedii o specyficznym humorze. Trochę sztuczna jest, ale z taką samą "sztuczną" manierą gra jej ojciec (Sapryk), dziadek (Kowalewski), czy ten jej chłopak. Jak dla mnie to serial jest świetny, idealny na niedzielny wieczór. A Tosia nie jest wcale "strasznie sztuczna"!

agnisia2323

Zgadzam się całkowicie.. Może i fajna jest, ale na pewno nie w tym serialu! I to samo można powiedzieć o reszcie aktorów... Porażka- najgorszy polski serial... :/

bartnick

Gra bardzo fajnie, a poza tym jest śliczna i chętnie bym się z nią umówił.

ocenił(a) serial na 6
honos

To ze gra bardzo fajnie to wiadomo, to ze jest sliczna nie trzeba nikomu tlumaczyc, to ze nie jeden by sie sie chcial z nia umowic jest chyba oczywiste;) ale moze jest zajeta?...

bartnick

Julia Kamińska ? Tak bardzo zdolna i urocza aktorka ;] oby takich wiecej :)

adai

Julia Kaminska odgrywa najlepiej role Toski z dotychczasowych odtworczyn tej postaci. jest bardzo przekonujaca w tym co robi i mysle ze jest to tykajaca bomba polskiej kinomatografii ktora niebawem wybuchnie!;)<spider_pig>

ocenił(a) serial na 4
artur_potrubacz

no i widać że się nie znacie julia w Brzyduli zagrała tak że nie można sobie wyobrazic kogoś innego w tej roli,kazdy aktor/ka czeka na swoją życiową rolę jak julia i Małgorzata Socha które zagrały swoje życiowe role,które bedzie im bardzo trudno powtórzyć w przyszłości.