PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392843}
4,0 3 527
ocen
4,0 10 1 3527
Ja wam pokażę
powrót do forum serialu Ja wam pokażę!

TVP - programowo najlepsza ... dla emerytów no cóż to będzie szlagier , tylko strasznie kiepski szlagier który łykną mało wymagający widzowie , niestety nie dla mnie ta produkcja. Po pierwsze Jungowska która chce mieć znowu 30 lat ale idzie jej to jak idzie oraz zastęp rozchwytywanych twarzy.
Lepsze od oglądania reklam ale słabe jako serial.

ocenił(a) serial na 1

postać Jungowskiej jest chyba wycelowana w jakieś 35 lat (licząc po wieku córki), ale to dygresja. Serialik - kupka (ale lepszy niż moda na sukces, bo swojski i mniej koturnowy)

moim zdaniem ten serial jest dla widzów jeszcze mniej wymagających niż mogło by się wydawać, obsada zupełnie nietrafiona (oprócz rodziców którzy zarówno w filmach jak i tu są ok, ewentualnie aktor grający Adama mógłby zostać), natomiast Jungowska zupełnie tam nie pasuje, jej manieryczny śmiech (prezentowany w każdym filmie czy serialu) sprawia że mija mi ochota na oglądanie, tak an marginesie to ochota minęła mi nawet zanim zdążyła się zaśmiać
jedynie nie mogę się z tobą zgodzić to wiek aktorki,( książkowa Judyta miała mniej więcej 40 lat podobnie jak Jungowska),
podsumowując słabiutki serial i pewnie długo nie zabawi, (tłumaczenie że Skazany..., czy Taniec... zabiera mu widownie jest bezpodstawne, ja gdybym nie miała innego wyboru wyłączyłabym telewizor,)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones