PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=586990}

Jake i Blake

Jake & Blake
5,0 332
oceny
5,0 10 1 332
Jake i Blake
powrót do forum serialu Jake i Blake

Moim zdaniem to najlepszy serial na Disney Channel. Zawiera on zabawne sceny (m.in. różne akcje i pomysły Blaka). Drugim argumentem na rzecz serialu jest to że jest on naturalny, a nie jak np. Hannah Montana. Do tego ma dużo fajnych piosenek, a nie tylko jedną, którą ciągle powtarzają jak napisał to użytkownik agawozniak.

ocenił(a) serial na 7
MJChannelPL

podoba mi się ten serial
ale hannah jest lepsza od czarodzieji
więc zgodze się z tobą że to jest najlepszy

MJChannelPL

Jak można porównywać Hannę Montanę do Jake&Blake ? Jake&Blake moim zdaniem to najgorszy do tej pory serial Disneya- po prostu nie wypał producentów : aktorzy są jacyś dziwni , fabuły i naturalności prawie wcale nie ma , a wogóle nie wiem gdzie ty widzisz te różne śmieszne akcje i pomysły Blake ? A Hanna to zupełnie inna ,,bajka'' uważam, że ten serial jest jednym z najlepszych seriali tej wytwórni i to już tak jakby klasyka . Może wiele osób co do tej wypowiedzi się ze mną nie zgodzi... ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie , a każdy ma prawo je wyrazić , więc z góry sory jeżeli kogoś uraziłam .
Pozdrawiam...xD

anka970421

No cóż, częściowo się z tobą nie zgadzam. Jake i Blake, jak na mój gust, to rzeczywiście kiepski serial, ale go nie oceniam, bo widziałam tylko parę odcinków/fragmentów. Ale pisanie, że HM jest klaskiem... Ja sznauję twoje zdanie, oczywiście i nie ukrywam, że sama nie przepadam za HM, ale klasyk jak dla mnie to "Z archiwum X", "Sami swoi", "Miasteczko Twin Peaks" etc.
Ale każdy ma swoje zdanie i ja to szanuję.

aka13

taaa masz racjee może nie aż taki klasyk ale napisałam ,,tak jakby klasyka'' , a wogóle to chyba Disney Channel jest rozpoznawane głównie z HM i to jest taki typowy serial tego kanału ;P

użytkownik usunięty
anka970421

Ja się z tobą zgadzam o Jake i Black to najgorszy serial i dsneya!! Ja Hannah Montana lubię, ale najbardziej to chyba Czarodzieje z Wevery place (oczywiście z seriali Disney Channel)

Lubisz czarodzieji a nawet nie umiesz poprawnie napisać nazwy serialu

użytkownik usunięty
MJChannelPL

Boże... nie można się pomylić!? Jak by był taki najlepszy to by nie przestano jego emitować!

No w takim razie chyba nie jest taki najgorszy skoro znowu go emitują...

Kaya1456

Właśnie

MJChannelPL

Dobra obejrzałam wszystkie odcinki i po przemyśleniach uznałam, że nie jest taki dobry jak wcześniej myślałam. Jakby zostawili tylko część odcinków i wycieli niektóre sceny z odcinków to serial byłby lepszy

ocenił(a) serial na 1
MJChannelPL

Niezly masz gust skoro podoba cie sie ta szmira.

xnewdayx

Wcale mi się nie podoba zobaczyłam tylko pierwsze odcinki i było jakie tako, nawet fajne ale totalnie idiotyczny to już był odcinek kiedy jake (blake) miał się ożenić było wtedy widać że nie mieli już kompletnie o czym kręcić

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones