6,4 7 837
ocen
6,4 10 7837
272
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
{"type":"film","id":228672,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/serial/I+Am+Weasel-1997-228672/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum serialu Jam łasica
 • hedzien ocenił(a) ten serial na: 9

  Ta kreskówka jest totatlnie zajebista. Historie pawiana i łsicy mnie poprostu doproawdzają do obłędnego śmiechu a w dodatku te idotyczne ryki pawianów w tle jak pawian zawsze coś głupiego robi i mówi. Jaki odcinek wam sie najbardziej podoba bo mnie epizod kiedy pawian i łasica przygotowują sie do świąt bożego narodzenia :D HEHEH totalnie powalone na maxa! jak pawian wpierdziele do swojego domu (:D przyczepy) wielkie 100 metrwowe drzewo na hama i zamiast sprzątać to na odwrót wszystko robi. A był jeszcze jeden zdurniały odcinek jak pawian wraz z głupkami obranych w kore drzewną w lesie mówili w języku AGAGAGUGENO RYCZ ILE WLEZIE czy jakoś tak nie pamiętam ale to było troche dziwne.

 • hedzien ocenił(a) ten serial na: 9

  hedzien I jeszcze dodam że do dziś patrze na weasela i pawiana od 10 lat nie ustannie. Oczywiście szkoda że przesuneli godziny tych genialnych kresków jak krowa i kurczak a na to trzeba aż czekać do 2:30 :( TO NIE FAIR ale trzeba sie pogodzić i patrzeć dalej.

 • akira894 ocenił(a) ten serial na: 10

  hedzien Oj dużo było tych ulubionych odcinków.

  W starej serii: dodam do tego odcinku światecznego, jeszcze wątek ze spłukiwaniem lampek do kibla, jak się pawianisko wkurzyło :) <lol> no i "Miny lądowe, byc dobry zakup dla pawian! Kupić więcej min w przyszłym roku" :)))

  No a dalsze odcinki, napędzał jeszcze bardziej Czerwony bez gaci :)

  Telula Pośladek (co Pawian i Łasic byli duchami), Pawianie Elfy, Odcinek z braciami Wright (co to wynaleźli samolot przez przypadek :)

  Czy jeszcze jeden - jak byli malarzami. Gdzie był między innymi Van Gough :)
  "Ffffrrancusko, ty chcieć może obejrzeć... klejnoty... sztuki pawiana?"

  Buhahahaha!

 • hedzien ocenił(a) ten serial na: 9

  akira894 No właśnie :D o to mi chodziło. Taki pawianowaty humor

 • akira894 Hej.. dawno tu nie zaglądałem, postanowiłem znów tu zajrzeć. Jak się miewasz akira? co tam