PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711133}

Jane the Virgin

7,5 13 154
oceny
7,5 10 1 13154
Jane the Virgin
powrót do forum serialu Jane the Virgin

Nie znalazłam na forum podobnego tematu. Z kim według was powinna być Jane:
Z Michaelem czy Rafaelem.
Ja jestem za Rafaelem a wy?

ocenił(a) serial na 7
veronia2584

Rafael ;)
Nie podoba mi się para Jane-Michael. Nie potrafię nawet określić czemu, po prostu nie grzeją mnie razem.

ocenił(a) serial na 9
veronia2584

Rafael - między nimi jest jakaś chemia, a ten Michael jest jakiś obleśny, antypatyczny, w ogóle ten aktor jakiś jest niezjadliwy.

ocenił(a) serial na 8
khatwoman

ja zdecydowanie #teamMichael. A Rafael dla Petry (którą uwielbiam) ;)

ocenił(a) serial na 8
veronia2584

Michael!!!

vicky19

Michael<3

ocenił(a) serial na 10
veronia2584

Michael <3

veronia2584

#TeamMichael

ocenił(a) serial na 8
veronia2584

Rafa <3

ocenił(a) serial na 10
veronia2584

A ja mam wlasnie problem z nimi ;) Z jednej strony na samym poczatku wydawalo mi sie, ze jednak Rafael jest tym wlasciwym u jej boku :) Ale potem, kiedy akcja sie rozwinela, okazalo sie, ze Michael jest tak urzekajacy, przedstawia wszystkie wartosci jakich my, kobiety potrzebujemy :))) Potem smierc..dramat, sama mialam problem, zeby w to uwierzyc i juz, juz zrobilo sie fajnie miedzy Jane i Rafaelem i co? Wraca Mike. I kogo tu wspierac? :/

KatieWatie

Ja też nie wiem komu będę kibicować. Zawsze byłam za Michaelem ale kiedy umarł w sumie polubiłam Jane i Rafaela. Teraz kiedy M powrócił do świata żywych to nie potrafię sobie wyobrazić by Jane została z Rafem, jednak chyba powrót do zmartwychwstałego męża też nie będzie możliwy, po takim czasie, gdy ono przeżyła już żałobę i zaczęła układać sobie życie i znowu być szczęśliwa nagle take coś. Kolejny sezon zapowiada się naprawdę ciekawie

veronia2584

w wątku powinno być zaznaczone że sa spojlery

Marcia1246

No, fajnie się dowiedzieć o śmierci i zmartwychwstaniu jednego z głównych bohaterów, oglądając pierwszy sezon XD

veronia2584

#TeamMichael :)

ocenił(a) serial na 10
veronia2584

Mike!!!

ocenił(a) serial na 10
veronia2584

Michael

ocenił(a) serial na 9
veronia2584

Uwaga spoiler

Mnie osobiście bardzo poruszyła smierć Michaela, Jane bardzo wtedy cierpiała i długo nie mogła się z tym pogodzić. Ale to nie jest fajne ze nagle kiedy już znalazła miłość i jest szczęśliwa, pogodziła się z przeszłością i jest gotowa wyjść za Rafaela wraca Michael. Poza tym, widać chemię i wzajemne przyciąganie się Jane i Rafaela, nie mówiąc już o tym ze są w końcu rodzicami Mateo. W obecnej sytuacji widzę Jane i Rafaela i tylko ich ze sobą.
Ps. Jeżeli to faktycznie jest Michael w finale 4 sezonu to dlaczego upozorował swoją smierć? Nawet jeżeli Rose maczała w tym palce albo ktoś z jej pionków dla mnie i tak jest niewybaczalne, ze Michael nie odezwał się w żaden sposób do Jane.

Joanna11_M

Racja mi tez sie to nie podoba!!Od samego poczatku poddobal mi sie Rafael ito z nim Jane łączyła chemia !! Wydaje mi sie ze to jeszcze nie koniec mieszania w uczuciach Jane !!

Joanna11_M

Upozorowal? On zaslabl i dostal amnezji chyba

ocenił(a) serial na 8
veronia2584

Michael !!

veronia2584

Stanowczo Raf . Nie rozumiem tej zagrywki z powrotem Michaela ,jak Jane może tak krzywdzić Rafa to chore . Bawi się nim od początku liczy się tylko ona i to co czuje ,ale autentycznie serce mi pęka jak myślę o Rafaelu i o tym co przechodzi.

ocenił(a) serial na 7
OlaJaz85

Dokładnie.Team Rafael ;-)

veronia2584

#teamRafael 100%

veronia2584

Jestem w połowie serialu więc sporo jeszcze przede mną, lecz na ten moment muszę przyznać że bardziej ciągnie mnie do Michaela

veronia2584

Raffffff

veronia2584

Jestem na czwartym sezonie i zdecydowanie Team Michael

ocenił(a) serial na 9
veronia2584

Michael <3

veronia2584

Team Michael FOREVER!! To, co zrobili z jego postacią to jakiś dramat. To był chyba najfajniejszy związek jaki widziałam na ekranie. I najfajniejszy mąż!! Musieli mu dać amnezję i zmienić osobowość żeby w ogóle spojrzała na Rafaela.

veronia2584

Zdecydowanie Rafael , a powrót do zywych Michaela ? Totalnie mi się to nie podoba

veronia2584

Tylko i wyłącznie Michael. Jako partner rozumiał ją w 100%, byli jak dwie połówki jabłka, między nimi czułam o 100 razy większą chemię niż między nią a Rafaelem, który szczerze mówiąc działał mi na nerwy. Jak już chcieli skończyć ich związkiem to mogli zakończyć ten serial bez powrotu Michaela, bo to zniszczyło tylko wspomnienie pięknego uczucia które łączyło ją i Michaela.

Lenkaaa_93

ja właśnie należę do #teammichael i problem polega na tym, że tuż po jego śmierci serial automatycznie przestał mnie ciekawić. Od początku uważałam Michaela za najlepszego i jakoś przeczuwałam, że on odżyje więc wylądowałam tutaj. No najwyraźniej się nie myliłam. I teraz pytanie czy powinnam oglądać serial dalej? bo jeśli postać Michaela się zmieni albo skończy jako czarny charakter to ja podziękuję takiego scenariusza.

rumpel_filmweb

Zmieni się i na początku będzie działał na nerwy, ale po czasie będzie taki jak dawniej i dlatego Jane swoim zachowaniem jeszcze bardziej irytuje. Jeśli mam być szczera to radziłbym Ci skończyć serial na jego śmierci i nie brnąć dalej, bo Jane i tego co wyprawia nie da się znieść.

ocenił(a) serial na 10
rumpel_filmweb

Nie, nie polecam oglądać dalej skoro wolisz Jane z Michaelem zostań na etapie jak międzi nimi było dobrze. Owszem niby odzyskał pamięć ale już nie był tali sam jak powyżej napisała jedna pani, miał już tak jakby dwie osobowości to nie był już "ten sam Michael", któregl znaliśmy 1-3 sezonie. Nie był już tali czuły, zabawny i romantyczny. Nie wiem jak innym ale mnie wydawał sie już taki "sztywny, stuczny" nawet.jak odzyskał pamięć. Jak dla mnie mogli go nie wskrzeszać, zniszczyli tylko wspomnienia.

ocenił(a) serial na 10
veronia2584

Zdecydowanie z Rafaelem. Micheal totalnie nie pasuje do niej, to jak związek który jest skazany na porażkę. Od kad poznała Rafaela to tylko się zastanawiałam kiedy uśmierca Micheala bo był tak irytujący, az nadszedł ten odcinek gdzie zmarł, a jego powrót moim zdaniem był totalnie bez sensu .

ocenił(a) serial na 10
veronia2584

Lubię Michaela tez , ale Rafael jest boski więc wybieram Rafa ;)

ocenił(a) serial na 7
veronia2584

Zdecydowanie Michael, znał ją najlepiej i byli prawdziwymi przyjaciółmi :)

ocenił(a) serial na 6
veronia2584

Team Michael
spoiler:
nie mogę się pogodzić z tym zakończeniem, kiedy Jane po tak wielkiej miłości z Michaelem i ślubie z nim (jednak do czegoś się zobowiązała...) przekreśla wszystko. Przyznam, że w pierwszym sezonie kibicowałam Rafaelowi, ale jednak - z Michaelem mieli coś prawdziwego i wyjątkowego, Raf to facet po przejściach.

veronia2584

Uwaga spoiler

Ja ogólnie od początku #teammichael, ale po obejrzeniu całego serialu stwierdzam, że dobrze, że Jane została z Rafaelem. Ona na takiego człowieka, jak Michael nie zasłużyła. Oczywiście Michael się zmienił po stracie pamięci i trochę się zrobił bardziej irytujący, ale mimo to. To dobry człowiek. Główna aktorka jest tak irytująca, że momentami nie dało się oglądać. Rafael też taki meeh się zrobił, co kolejny sezon, to gorzej. Podsumowując, dobrze, że są razem, bo są po jednych pieniądzach xD a Michael będzie szczęśliwszy bez niej :)

veronia2584

Jestem na 2 sezonie i jestem za Michaelem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones