Jeździec bez głowy (2013-2017)
Jeździec bez głowy: Sezon 2 Jeździec bez głowy sezon 2, odcinek 16
odcinek Jeździec bez głowy (2013-2017)

Co kryje się pod ziemią

What Lies Beneath 44m
7,8 300
ocen
7,8 10 1 300
Jeździec bez głowy
powrót do forum s2e16

Odcinek 02x16

ocenił(a) serial na 6

Czy dla was też ten odcinek był wybitnie nielogiczny?

1. Z tego co zrozumiałem, trzeba było wysadzić jaskinie "kitowców" żeby nikt inny nie zszedł do podziemi i sie o nich nie dowiedział. Ten problem można było rozwiązać większą ilością amunicji. Na dobrą sprawę to zabili ich tak na oko ze 20, a raczej nie było ich tam więcej niż drugie tyle.
2. Wysadzenie biblioteki. Nie rozumiem czemu musieli ją wysadzać już i teraz skoro kitowcy byli uwięzieni w jaskini. Głupie jest to że nawet jak już musieli zniszczyć to wszystko to już mogli poświecić jakieś 2 tygodnie przestudiować to co jest w tych zapiskach i dopiero wtedy to wysadzić.
3. Nie da rady żeby poświęcić 2 roboli bo oczywiście wartości ojców założycieli najważniejsze! W poprzednim sezonie Ichabold sam chciał oddać życie za sprawe, nie mówiąc już o tym że byli gotowi przehandlować murzyna za śmierć molocha.
4. Ustawienie timera na ładunku na 1:00 - Geniusz!

ocenił(a) serial na 4
piono92

Ja chyba z tym odcinkiem przestaję oglądać ten serial - każdy odcinek ma dokładnie ten sam schemat, zero świeżości, a od pompatyczności, sztucznej powagi i drewnianej gry aktorskiej można się porzygać, już od dawna odczuwałam oglądanie tego serialu jako marnowanie czasu. Zarzucę tylko okiem raz za czas jak tam wątek Kateriny z Abrahamem i czy Ichabbie się zeszli, poza tym nic mnie już w tym serialu nie interesuje, nie mam sił już go oglądać... Bye, bye, Sleepy Hollow.

ocenił(a) serial na 8
Mauretania

"Zarzucę tylko okiem raz za czas jak tam wątek Kateriny z Abrahamem i czy Ichabbie się zeszli"

Ależ sobie wybrałaś moment na porzucenie serialu. 17 odcinek to kompletny przełom w wydarzeniach w serialu.

ocenił(a) serial na 4
Divine

Oglądałam większość odcinka ;) Zabieg z przeniesieniem w czasie ciekawy, przejście Kateriny na stronę zła ciekawe, będę rzucać okiem dalej, ale jak znów będzie bredzenie o roli świadków do ĄĘ muzyczki i patos to będę przewijać, jak babcię kocham...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones