Odtwórz Zwiastun nr 1 2:09

Zobacz Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty zwiastun

MiniserialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Miniserial

Jeffrey Epstein: Filthy Rich

2020 56 min.
6,9 3 067
ocen
6,9 10 1 3067
641
chce zobaczyć
{"rate":7.0,"count":2}
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"850419","linkUrl":"/serial/Jeffrey+Epstein%3A+Obrzydliwie+bogaty-2020-850419","alt":"Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/04/19/850419/7922003.2.jpg"}
Serial dokumentalny przybliżający historie ofiar Jeffreya Epsteina i pokazujący, jak ten przestępca seksualny używał fortuny i wpływów w swojej potwornej działalności.
{"years":[2020]}
4
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Jeffrey+Epstein%3A+Obrzydliwie+bogaty-2020-850419/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/850419","link":"/serial/Jeffrey+Epstein%3A+Obrzydliwie+bogaty-2020-850419/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/850419","link":"/serial/Jeffrey+Epstein%3A+Obrzydliwie+bogaty-2020-850419/episode/ranking"}}
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty
Zwiastun nr 1 2:09
Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty - Zwiastun Nr 1 Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty - Zwiastun Nr 1
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
[]

Zanim aresztowano go w 2019 roku, tajemniczy potentat Jeffrey Epstein przez całe dekady molestował nastolatki, wykorzystując siatkę pomocników, którzy pomagali mu dokonywać przestępstw i je tuszować. Epstein zaczynał skromnie, ale udało mu się okłamać i zmanipulować elity światowej finansjery. Zgromadził niewyobrażalny majątek, prowadzącZanim aresztowano go w 2019 roku, tajemniczy potentat Jeffrey Epstein przez całe dekady molestował nastolatki, wykorzystując siatkę pomocników, którzy pomagali mu dokonywać przestępstw i je tuszować. Epstein zaczynał skromnie, ale udało mu się okłamać i zmanipulować elity światowej finansjery. Zgromadził niewyobrażalny majątek, prowadząc międzynarodową siatkę handlu ludźmi i przemocy seksualnej. Ten seryjny przestępca seksualny w 2008 roku zawarł z rządem tajny układ, dzięki któremu mógł uniknąć dożywocia i nadal wykorzystywać kobiety. Mrożące krew w żyłach wyznania ofiar Epsteina stanowią główną oś narracji czteroodcinkowego serialu dokumentalnego „Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty” w reżyserii Lisy Bryant. Niektóre z nich po raz pierwszy obnażają swoje emocjonalne blizny, chcąc w ten sposób powstrzymać zwyrodnialców - a także amerykański wymiar sprawiedliwości - przed zamknięciem ust kolejnemu pokoleniu.

dystrybucja
Netflix
studio
James Patterson Entertainment / Third Eye Motion Picture Company
tytuł oryg.
Jeffrey Epstein: Filthy Rich
inne tytuły
Jeffrey Epstein: Obrzydliwie bogaty Polska
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Ciekawe czy

  maggie_magda ocenił(a) serial na 7

  Ciekawe czy za 10 lat doczekamy sie takiego dokumentu o Trumpie, bo tez widać, że lubi towarzystwo młodych kobiet, ale jak widać jest kolejnym "nietykalnym" i nikogo nie zna, chociaz ma masę fotek z pedofilami i dziewczynami

 • Sex Ponzi w natarciu

  THX_1138 ocenił(a) serial na 7

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Bardzo dobry dokument - pokazujący, że bogaci mogą więcej, tak jak i typową amerykańską wiktymizację.

  N111 ocenił(a) serial na 7

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Ten film pokazuje prawdę o elitach

  arejen03 ocenił(a) serial na 8

  Pieniądze, władza, korupcja, pedofilia, są na porządku dziennym w elitach , illuminati, pizza gate. Dowodów jest mnóstwo niestety wielu z nich nigdy nie dosięgnie sprawiedliwość.

 • wreszcie dokument, który skupia się na ofiarach

  aolgg ocenił(a) serial na 9

  miło obejrzeć dokument, który szuka sprawiedliwości dla ofiar, a nie zwykłej sensacji. ciekawe, czy doczekamy się pociągnięcia do odpowiedzialności wszystkich tych, którzy sprawili, że Epstein zmarł, mając na koncie 500 milionów dolarów.