miniserial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
miniserial

Jekyll

2007
55m
7,6 686
ocen
7,6 10 1 686
Co byś zrobił wiedząc, że za chwile stracisz kontrole nad swoim ciałem, a władze na nim przejmie niezrównoważony emocjonalnie szaleniec? Z taką klątwą musi żyć Dr Tom... Zobacz pełny opis

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Jekyll zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

nagrody

Co byś zrobił wiedząc, że za chwile stracisz kontrole nad swoim ciałem, a władze na nim przejmie niezrównoważony emocjonalnie szaleniec? Z taką klątwą musi żyć Dr Tom Jackman, jedyny żyjący męski potomek rodziny Jekyllów. Próbując zapanować nad swoja ciemną i jakże brutalna stroną, zmuszony zostaje całkowicie odsunąć się od swojejCo byś zrobił wiedząc, że za chwile stracisz kontrole nad swoim ciałem, a władze na nim przejmie niezrównoważony emocjonalnie szaleniec? Z taką klątwą musi żyć Dr Tom Jackman, jedyny żyjący męski potomek rodziny Jekyllów. Próbując zapanować nad swoja ciemną i jakże brutalna stroną, zmuszony zostaje całkowicie odsunąć się od swojej ukochanej żony Calire i dwójki synów. Nic nie podejrzewająca rodzina, żyje w przekonaniu, że Tom najzwyczajniej opuścił ich dla nowej kochanki. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy Dr Jackmanem i Mr Hydem zaczyna się interesować pewna nieznana nikomu organizacja, która za wszelką cenę próbuje ich schwytać.

studio
BBC America / British Broadcasting Corporation (BBC) / Hartswood Films / więcej
tytuł oryg.
Jekyll
inne tytuły
Synowie Jackman maja na imie Harry i Eddie. Jest to odniesienie do Henrego Jekylla i Edwarda Hyde. Z noweli Stevensona.
Serial kręcono w Bognor Regis (West Sussex, Anglia, Wielka Brytania) i w Henley-on-Thames (Oxfordshire, Anglia, Wielka Brytania).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Myślę, że mogliby go trochę rozwlec. To było bardzo dobre, trzymające w napięciu 6 odcinków, ale równie dobrze mogłoby być ich 9.

Mógłby się chociażby nimi jeszcze trochę "pobawić", pouciekać, zanim zamknęli go w tej "skrzyni", odczuwa się bowiem pewien niedosyt tych negatywnych zachowań Hyde'a - szczególnie przy...

więcej

napisy!

ocenił(a) serial na 10

niech ktoś się zlituje i zrobi napisy - serial świetny!

Brawo dla Nesbitta

ocenił(a) serial na 10

Do póki nie sprawdziłem w necie nie byłem wstanie powiedzieć czy Jackmana i Hyda gra
jedna osobo, czy dwie bardzo podobne.

Serial mistrzostwo świata.

Świetny!

ocenił(a) serial na 10

świetny daję 10/10

Bo jak nie, to nie oglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones