PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=831712}

Jett

6,9 836
ocen
6,9 10 1 836
Jett
powrót do forum serialu Jett

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 8

Świetny serial. Szkoda, ze przeszedł bez echa. Duże zaskoczenie na plus. Polecam! chociaż wciągnęłam się dopiero od drugiego odcinka. Z epizodu na epizod coraz lepszy, trzyma wysoki poziom do końca. Liczę na kolejny sezon. Warto dać szanse tej produkcji :)

ocenił(a) serial na 5
babe1981

Patrząc na to, jakie Cinemax ostatnio robił seriale, to ten akurat jest sporo poniżej ich średniego poziomu. Obsada jest największą zaletą. Świetna Carla Gugino, rola idealnie obsadzona, ale sam serial jest po prostu nudny i nijaki, nie czuć tu ani kryminału, ani dramatu. Totalna sztampa, schemat na schemacie...

ocenił(a) serial na 8
qiks33

ble ble
. chyba przespałeś/aś... i dużo straty przez to Jest za..y

babe1981

Ja zacząłem oglądać z nudów a tu takie zaskoczenie:) Świetny serial, podobało mi się w zasadzie wszytko, więc mam nadzieję, że będzie kontynuacja.

babe1981

Zgadza sie b. dobry serial a malo znany. Ja z kolei widzialem kawalki 2 odcinkow 6 albo 7 i ostatniego i to mnie zachecilo do obejrzenia calosci od poczatku. Serial sie rozwija takze odcinki pod koniec byly lepsze niz na poczatku ale jest b. dobrze ogolnie. Dobre klimaty troche z Pulp Fiction, Nikotyny, Czwartku itp. b. udanych filmow. Same wlamania nie sa moze jakies super ale zazebienie sie wszytkich postaci i watkow jest dosc ciekawe.

ocenił(a) serial na 8
Alamar

to dlaczego tak. mało gwiazdek... już za nietuzinkowość w tych w sumie sennych serialowych czasach.... 9 na start.. kiedy drugi sezon???!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones