serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Jett

2019
1h
6,9 849
ocen
6,9 10 1 849
Złodziejka Daisy "Jett" Kowalski wychodzi z więzienia, jednak grupa niebezpiecznych przestępców zmusza ją do wzięcia udziału w kolejnej kradzieży. Zobacz pełny opis
Jett zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Daisy "Jett" Kowalski (Carla Gugino) jest światowej klasy złodziejką. Zaraz po wyjściu z więzienia kobieta zostaje zmuszona przez niebezpiecznych przestępców do powrotu do swojego rzemiosła. Wpływowi ludzie zrobią wszystko, żeby wykorzystać jej umiejętności do własnych celów.

studio
Gato Negro Films
tytuł oryg.
Jett
inne tytuły
Zdjęcia do serialu zostały nakręcone w Toronto (Kanada).
Okres zdjęciowy trwał od 11 czerwca do 15 listopada 2018 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Serial pojawił się trochę "po cichu" bez jakiegoś większego rozgłosu. Tak też do niego podszedłem, ot tak z nudy, po prostu, bez nadziei że zobaczę więcej niż dwa odcinki.
A tu takie zaskoczenie! Serial wciąga od pierwszego odcinka, ogląda się to świetnie. Dla mnie na pewno jedno z największych zaskoczen roku.

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 8

Świetny serial. Szkoda, ze przeszedł bez echa. Duże zaskoczenie na plus. Polecam! chociaż wciągnęłam się dopiero od drugiego odcinka. Z epizodu na epizod coraz lepszy, trzyma wysoki poziom do końca. Liczę na kolejny sezon. Warto dać szanse tej produkcji :)

Cinemax ma zawsze problem z zasiegami w Polsce. Nie wiem dlaczego. Mniejsza z tym. Sądząc po tym jak zakończył się sezon i co mówił reżyser być może będzie kolejny sezon. Serial ma porównywalna oglądalność co Banshee wiec raczej nie powinno być problemu ze stworzeniem kolejnego sezonu.

6 ep

użytkownik usunięty

troche za mocny...

Powiedzcie proszę, jak w temacie. nie chcę rozpoczynać nieskończonej historii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones