PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38161}

Jezioro marzeń

Dawson's Creek
7,0 22 136
ocen
7,0 10 1 22136
5,3 3
oceny krytyków
Jezioro marzeń
powrót do forum serialu Jezioro marzeń

skąd mogę go pobrać?

ocenił(a) serial na 8

Najlepiej byłoby z lektorem ale jak sama szukałam to nie było, z napisami też ciężko. No
wiec mógłby mi ktoś pomóc?

ocenił(a) serial na 6
Tarquin2

Ja i mój kanał. :D http://www.youtube.com/user/JezioroMarzenPL

ocenił(a) serial na 8
rebdoomer420

wiem oglądam :D ale mimo to chce miec swój i już znalazłam :) ale dziex za odpowiedz :*

ocenił(a) serial na 10
Tarquin2

rebdoomer420 wielkie dzięki za dodanie wszystkich sezonów przez dłuższy czas szukałam 5 i 6 sezonu on line ( nie chciałam ściągać) jesteś wielki będę Ci wdzięczna do końca życia. Uwielbiam ten serial z wielu powodów a przede wszystkim dlatego, że przypomina mi dzieciństwo. Nigdy nie miałam możliwości obejrzenia ostatniego odcinka 6 sezonu. Jeszcze raz dzięki.
Szkoda, że tak się skończył jak już wcześniej pisałam moim zdaniem Pacey powinien być z Andie a Dawson z Jen.

ocenił(a) serial na 6
mrowka1504

dziękuje, te słowa wiele dla mnie znaczą. :)
Pozdrawiam serdecznie. ;)

ocenił(a) serial na 10
rebdoomer420

a proszę :) nie będę Ci prawić komplementy bo możesz jeszcze coś pomyśleć ale naprawdę wielkie dzięki jeszcze raz. To pewnie kupę pracy z dodawaniem odcinków bo jak widziałam to dodałeś nie dawno. Chyba naprawdę musisz lubić ten serial

ocenił(a) serial na 6
mrowka1504

fakt, przy moim połączeniu zajęło mi to kilka miesięcy. Lubię ten serial, (jakby nie patrzeć jestem już w temacie ekspertem) mam z nim wiele wspólnego... a pomysł stworzenia takiego konta wziął się stąd, że ja, jako 18 latek, pamiętam czasy kiedy ten serial był na szczycie rozgłosu. Teraz, wstawiłem go by ludziom cofnął się czas. :) Niecodzienne zajęcie, ale daje mi radość. :)

rebdoomer420

Hej czy twoje konto na you tube nadal istnieje z odcinkami Jeziora marzeń? szukałam ale nie ma gdzie moge zobaczyć odcinki z lektorem pomoże ktoś?

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

Przepraszam zapytam wprost.

Masz może dostęp do wszystkich sezonów Jeziora marzeń?
Wystarczy mi wersja angielska. Ważne aby jakość była dobra.

Z góry dziękuję za odpowiedź

ocenił(a) serial na 10
mrowka1504

Gdzie?xoxo

Tarquin2

Tarquin2 ja mam gdzie pobrać wszystkie sezony bez problemu po polsku, odezwij sie na gg 420025 lub bbielecki01@gmail.com to Ci dam. Pozdro

b4rt3k0pl0

gdzie mogę pobrac wszystkie sezony z napisami

b4rt3k0pl0

odnośnie odcinków avi z lektorem jeziora marzeń.. czy nadal masz do nich dostęp?? z góry wielkie dzięki za odp

baka147

szukam ich od długiego już czasu...
niestety.

b4rt3k0pl0

Jakby Twoje poszukiwania były udane to prosze daj znać...ja rówież sie postaram jakby co..z góry dzięki

ocenił(a) serial na 8
baka147

jesli dalej szukacie to wpiszcie w goglach 'dawson creek download' i pierwszy link, wersja z napisami

xinty789

Z napisami to jest sporo... Tu chodzi o lektora

ocenił(a) serial na 10
baka147

Gdzie obejrzeć mogę serial?

Tarquin2

ma ktoś jezioro marzeń ?? plisss.... ja nie wiem gdzie mam szukac... może nyc lektor albo napisy.... wszystko jedno.... plisssss

ocenił(a) serial na 10
rebdoomer420

Istnieje?

ocenił(a) serial na 10
rebdoomer420

Gdzie moge obejzec?

Tarquin2

na Amazon Prime jest z lektorem- wszystkie sezony ;)

ocenił(a) serial na 10
stoprocent_filmweb

Możesz to potwierdzić jakimś screenem z ich serwisu,że faktycznie jest to dostępne tam z lektorem? Bo aż mi się nie chce wierzyć.

Neo_

Tak mogę :) , podaj adres mailowy to podeślę :)

ocenił(a) serial na 10
stoprocent_filmweb

neoptb@gmail.com

Neo_

Wysłane ;)

stoprocent_filmweb

Czy mogę prosić i ja o link do serialu? p.joanna84@gmail.com
Od dłuższego czasu juz jego szukam
Dziekuje

ocenił(a) serial na 10
asiulla2330

Serial z lektorem jest dostępny na platformie primevideo.com. Na alledrogo jest do kupienia na DVD ale bez napisów. ;/

asiulla2330

zobaczcie co znalazłem
bananmistrz1 jezioro marzen

dopisać chomik i w zakładce jezioro marzen

próbka

jak chcecie więcej dajcie znać

ocenił(a) serial na 10
p_swiatek

Lepiej by było jakby ktoś zgrał z tej platformy primevideo w dobrej jakości i wrzucił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones