serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Jezioro marzeń

Dawson's Creek
1998 - 2003
45 min.
7,0 22 007
ocen
7,0 10 1 22007
Grupa nastolatków z miasteczka Capeside wkracza w dorosłe życie.  więcej mniej
Jezioro marzeń zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Teen Choice
Serial zdobył 5 nagród Teen Choice, inną nagrodę oraz 19 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Popularny serial obyczajowy dla młodzieży, stworzony przez Kevina Williamsona zawdzięcza swój sukces realistycznemu ujęciu problemów wieku dojrzewania. Grupka przyjaciół mieszkających w prowincjonalnym Capeside przechodzi kolejne etapy dorastania. Dawson Leery jest marzycielskim chłopcem z dobrej rodziny, którego fascynacja filmamiPopularny serial obyczajowy dla młodzieży, stworzony przez Kevina Williamsona zawdzięcza swój sukces realistycznemu ujęciu problemów wieku dojrzewania. Grupka przyjaciół mieszkających w prowincjonalnym Capeside przechodzi kolejne etapy dorastania. Dawson Leery jest marzycielskim chłopcem z dobrej rodziny, którego fascynacja filmami odwodzi od rzeczywistości. Joey Potter musi pokonać swą niepewność skrywaną pod maską ironicznej obserwatorki, zaś zesłana przez rodziców do babci Jen musi rozliczyć się z przeszłością i znaleźć równowagę. "Czarna owca" Pacey odkryje własne możliwości, a Jack pokona strach przed ostracyzmem z powodu swojej tożsamości seksualnej. W kolejnych odcinkach budowana jest psychologiczna wiarygodność bohaterów, której tło stanowią celne obserwacje dotyczące życia w małym miasteczku.

na podstawie
Joanne T. Waters (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Columbia TriStar Domestic Television / Columbia TriStar Television / Granville Productions / więcej
tytuł oryg.
Dawson's Creek
inne tytuły
Meredith Monroe (Andie McPhee) opuściła serial w listopadzie 2000, czyli prawie w połowie czwartej serii. Jednakże jej imię widnieje w rozpoczynającej czołówce nawet wtedy, gdy ona już w nim nie występuje. Później pojawia się już tylko w jednym odcinku w maju 2001 - w epizodzie skupiającym się na ukończeniu liceum.
William Katt miał zagrać rolę ojca Dawsona.
Rosemary Forsyth była rozpatrywana do roli babci Jennifer.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych