PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118568}

Joey

6,4 14 351
ocen
6,4 10 1 14351
4,7 3
oceny krytyków
Joey
powrót do forum serialu Joey

Hey mam pytanie jak jak skończył się Joey, wie ktoś może??? :)

pufek_1986

Serial zakończył się ślubem Giny i Jimmy'ego - jednak ten odcinek nie został wyemitowany przez NBC. Można go było jednak obejrzeć na wielu innych stacjach tv na całym świecie, a także można go odnaleźć w internecie.

ocenił(a) serial na 8
mar_mat

Ja wlasnie nie moge go znalezc w necie. Bo obejrzalem do 21 :/ Musze zobaczyc ostatni odcinek...

ocenił(a) serial na 10
mar_mat

A co się stało z Joey'em i Alex? Są razem?

użytkownik usunięty
Jessie

No właśnie, czy Alex i Joey będą razem? (za krótka wiadomość)

ocenił(a) serial na 6

Spoiler!!!

Joey i Alex są na końcu razem i prawie biorą ze sobą ślub ;) na ślubie Ginny i Jimmiego.

ocenił(a) serial na 5
mar_mat

łee to nawet nie wiedziałem, że to koniec, tak ni z gruchy ni z pietruchy. A naszukałem się sezonu 3... :) Pewnie skończyły im się pomysły.

ocenił(a) serial na 6
lacki2000

Nie, pomysły się nie skończyły, wszystko przez małą oglądalność, która spowodowała zdjęcie serialu z anteny podczas trwania drugiego sezonu w usa. Ostatnie 6 odcinków wyemitowanych zostało jedynie w Europie, a w usa można je było jedynie z internetu ściągnąć. To była niejako śmierć dla serialu i produkcji sezonu 3 zaprzestano.

ocenił(a) serial na 10
redzi01

Podczas realizacji serialu Matt LeBlanc zaczął romansować z koleżanką z planu Andreą Anders (Alex). Ten właśnie romans zakończył jego trzy letnie małżeństwo. Problemy związane z romansem doprowadziły także do zdjęcia serialu z anteny.

mycha213

Tak naprawdę ostatni odcinek Joey nic nam nie wyjaśnił.
Tylko tyle że Ginna pobrała się z Jimmym.
Dalej nie wiemy co dalej z Joey i Alex.

użytkownik usunięty
polishserial

Jak to? Są razem w ostatnim odcinku. Przecież przy toaście Joey mówi, że jest z Alex.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones