PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118568}

Joey

6,4 14 351
ocen
6,4 10 1 14351
4,7 3
oceny krytyków
Joey
powrót do forum serialu Joey
ocenił(a) serial na 9
lukaszo85

nikt z "Przyjaciół" się nie pojawił i nawet chyba dobrze, ponieważ mimo,iż jest to kontynuacja przygód Joeya to jednak zupełnie inny serial...


P.S. tak wogóle to jest znakomity,coprawda gorszy od Friends, ale bardzo mi się podobał :)

ocenił(a) serial na 7
lukaszo85

Jennifer Aniston będzie pierwszą z Przyjaciół która pojawi się w serialu Joey. Wiadomość została potwierdzona przez producentów. Zdaniem Matta Le Blanca 'jest to dobry wybór'.

lukaszo85

Aniston zagra w 2 serii przygód Joeya a pozatym to nikt choć bardzo chcą Chandlera ale ten się nie zgadza :(

ocenił(a) serial na 8
lukaszo85

Teoretycznie gra - bobbie to ta dawna przyjaciolka moniki i phoebie z udawanym angielskim akcentem. Oczywiscie chodzi o to ze ta sama aktorka gra ta osobe, ale pojawia sie :P

SPOILER

No i oczywiscie ojciec Michaela - to szurniety wspolokator joeyego (chandlera ? Niestety dokladnie nie pamietam - juz bardzo dawno ogladalem przyjaciol :/ )...

Prophet

szurnięty lokator chandlera to eddie
pozdrawiam fanów friendsów:)

ocenił(a) serial na 5
lukaszo85

już się raczej nikt nie pojawi....

ocenił(a) serial na 1
lukaszo85

mam nadzieję, że nikt z pozostałej piątki friends się w tym serialu nie pojawi - piewrsza seria jeszcze była jako taka /dzięki Bobby i siostrze Joey'a/, druga seria się kupy nie trzyma...

ocenił(a) serial na 6
lukasz_mrozekk

hej, widziałąm tylko 1 serie i mam pytania do 2. Czy joey bedzie z Alex czy to tylko był romans? I czy w 2 serii nie ma juz siostry Joeyego i Bobby?????? napiszcie co sie bedzie działo, prosze..

ocenił(a) serial na 9
Kamilu

w 2 serii jest siostra joeya i bobby. a jesli chodzi o alex, to pewnie w koncu sie zejda. sadze, ze pod koniec tej serii, bo pewnie trzeciej juz nie bedzie. a szkoda, bo calkiem fajny serial i zawsze jest to jakas kontynuacja przyjaciol,a troche szkoda jest sie z nimi "rozstac" jezeli sie obejrzalo wszystkie 10 serii. fani przyjaciol na pewno wiedza co mam na mysli :P

ocenił(a) serial na 5
Fincz

Jestem wielką fanką Przyjaciół, ale Joey to kicha :)))) i wcale mi go nie żal.. A sąsiadkę mu dobrali wręcz fatalnie :]. Tylko Michela jest sensowny no i Drea de Mateo :)

ocenił(a) serial na 8
Aintha

Joey jest najlepszy z przyjaciół dlatego serial jest o nim :P , wg. mnie dorównuje przyjaciołom

ocenił(a) serial na 5
ZlyCzarny

O gustach itd. :))) Są znacznie lepsze seriale komediowe w tej chwili niż Joey. Ale "Przyjaciele" i tak rządzą :)

Aintha

no i pojawiła się anistonka w 2 serii? widział ktoś? :)

ocenił(a) serial na 5
pawelek5

jeszcze niee do 18 odcinka jej nie było...

Aintha

już 21 odcinków w necie, pojawiła się ? :)

ocenił(a) serial na 5
pawelek5

nie :)

ocenił(a) serial na 9
Aintha

ogladnalem wlasnie 22 odcinek... który był ostatnim odcinkiem Joey'a i Jennifer sie nie pokazała... Ja slyszalem ze w 3 sezonie miala by być, ale 3 sezonu nie bedzie.. ze wzgledu na mała ogladalnosc i problemy LeBlanc'a...

ocenił(a) serial na 9
Aintha

ogladnalem wlasnie 22 odcinek... który był ostatnim odcinkiem Joey'a i Jennifer sie nie pokazała... Ja slyszalem ze w 3 sezonie miala by być, ale 3 sezonu nie bedzie.. ze wzgledu na mała ogladalnosc i problemy LeBlanc'a...

ocenił(a) serial na 8
NyGa

też właśnie skonczyłem ogladac 22 odcinek , skąd wiesz że to jest ostani odcinek? I jakie problemu Lablanca?

ocenił(a) serial na 5
ZlyCzarny

akurat problemy to pikuś.. ogladalność spała na łeb na szyję. A co do 3ciego sezonu, to jeśli serial kupi jakaś inna stacja (wątpię), to będzie, a tak, to raczej się bym nie spodziewała

ocenił(a) serial na 9
Aintha

skad wiem?? bo mówi na koncu ze Final... ten lektor.. przed reklamą.. chyba ze zle zrozumialem... . Czy ja wiem czy pikuś LeBlanc jest podlamany z tego co piszą gazety i inny stuff...

A teraz odp do Czarnego... LeBlanc sie rozwodzi/rozwiódł ze swoją żoną... gdzies tam przeczytalem że Aniston i Cox go wspieraja psychicznie ... siedza z nim gadają i takie tam:P

ocenił(a) serial na 5
NyGa

taaaa - rozwiodzi się z żoną dopiero. A jeśli chodzi o szczegóły, to zostawił ją dla partnerki z plany. Tej na AA :/ kiepski wybór moim zdaniem.

ocenił(a) serial na 9
Aintha

to jak to jest... jest podłamany, a sam zmienia partnerke??? pewnie jakies plotki... chociaż nie wiadomo, moze plotką jest to że on jest załamany... nic nie wiadomo:P a co do "Joey"a to dokladnie po odcinku 22 lektor mowi tak: "That was the final episode ever of "Joey"".. tak że raczej pewne jest że nowych odcinkow Joeya juz nie zobaczymy..

ocenił(a) serial na 5
NyGa

moim zdaniem, to on podłamany nie jest... ale co my tam wiemy...

ocenił(a) serial na 9
Aintha

yeap dokladnie... Paparazzi zle tropią i nic nie wiemy:P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZlyCzarny

a jak sie konczy 2 sezon?tak dokladnie jak ktos moglby napisac:)

ewa_dnb1___

Zostały mi 2 odcinki do konca sezonu 2 i.... Żal, nie jest to super komedia jak przyjaciele ale... ma swój klimat i mi się podoba, teksty też ma świetne.

Szkoda że nikt z przyjaciół się nie pojawił, mogli bardziej zadbać o jakby to powiedzieć artystyczną część. Bo patrząc na Buffy i Anioła to im wyszło na dobre znaczy się Anioł miał gości z Buffy i to mi się podobało. Cały czas liczyłem że ktoś go odwiedzi taki przyjaciel a mieszkając 2 lata w L.A. ani telefonu ani pocztówki ani odwiedzi tutaj przyjaciele dali plamy.

Sam fakt że pare rezy wspomnieli o NY i jego przyjaciołach to mało !!!! Pewnie gdyby przyjaciele mieli go odwiedzić popularność Joey by wzrosła !!!

użytkownik usunięty
Remington_Steele

"Cały czas liczyłem że ktoś go odwiedzi taki przyjaciel a mieszkając 2 lata w L.A. ani telefonu ani pocztówki ani odwiedzi tutaj przyjaciele dali plamy"

Ogladajac Joeyego ja rowniez liczylem ze odwiedzi go ktos z Przyjaciol,ale to po prostu zupelnie odrębny serial, miedzy innymi ze wzgledu na to ze w obu serialach pojawili sie aktorzy, grajacy inne role np. Adam Goldberg.Jak rowniez wspomniales,nikt go nie odwiedzil, nie dostal ani pocztowki czy telefonu od pozostalej piatki, ale przeciez po obejrzeniu Friendsow wiemy ze byloby to niemozliwe( jak bardzo byli sobie bliscy wszyscy wiemy),z pewnoscia utrzymywaliby ze soba kontakty.A tu widzisz,zero kontaktow.Tak sobie mysle, ze moze wlasnie z tego powodu w serialu nie pojawila sie Jennifer Aniston, bo jakby to wygladalo, grupa tak zżytych ze soba przyjaciol nie ma ze soba kontaktu, a tu dopiero po jakims czasie pojawia sie Rachel, a co z reszta?(wiemy jaka więź laczyla m.in Joeyego i Chandlera).Moze i dobrze sie stalo ze Jennifer sie nia pojawila. Kazdy ma z pewnoscia swoje domysly . Pozdrawiam.

Z jakiego powodu wlasnie sie nie pojawili ?? Bo nie zajazylem, wlasnie dlatego ze byli z zyci powinni sie pojawic. Po za tym to jest spin-off czyli serial ktory wylania sie z innego a nie odrebny. A Joey wspominal o milosci itp (czyli o Rachel) wiec nie jest to odrebny serial i dzieje sie po wydarzeniach z "Przyjaciol".

użytkownik usunięty
Remington_Steele

Wiem ze Joey dzieje sie po wydarzeniach z Przyjaciol, natomiast odnosnie terminu "odrebny serial" mialem na mysli glownie to(moze po prostu dobralem nie te okreslenie), ze wlasnie pozostala piatka w ogole sie nie pojawia, tak zwiazani ze soba przyjacele nie mogliby nie utrzymywac ze soba kontaktow,daje to do myslenia.Dlatego przyszlo mi na mysl slowo odrebny.

Tutaj predzeij bym powiedzial ze nie zadbano o dokladnosc i szczegoly jak i odpowiednia historie "Joego" no i o kaze bo kazda wizyta by zrobila furrore a tego chcieli uniknac i chcieli aby serial sam sie udzwignol !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones