PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=432596}
7,2 1 338
ocen
7,2 10 1 1338
Journeyman podróżnik w czasie
powrót do forum serialu Journeyman podróżnik w czasie

Film jest po prostu genialny, ale ta końcówka... pozostawia wiele do życzenia. Oglądając
pierwsze odcinki spokojnie mogłem go porównać do takich hitów jak Skazany na śmierć,
czy dr House, ale w momencie gdy doszedłem do końca serii poczułem duży niedosyt.
Napięcie i cała magia, która trzymała niepewność całego filmu nagle się skończyła.

Ogólna ocena tematyki 10/10, ale zakończenie niestety duuuuuużo mniej.

HakerDaniel

Bo serial został dosłownie ucięty w połowie.Tto co miało się rozwijać przez kilkanaście odcinków na siłę upchnięto w jednym!!

ocenił(a) serial na 7
HakerDaniel

Mimo to ostatni odcinek ma najlepsze noty.

elo84

Amerykanie mają tendencje do rozciągania fabuły. Zawarcie wszystkiego w jednym odcinku zwyczajnie pozostawiło otwarte watki poboczne, a wątek główny wytłumaczono w sensowny sposób.

ocenił(a) serial na 9
valnar

,,wątek główny wytłumaczono w sensowny sposób." Co masz na myśli? Pytam bo nie pamiętam żadnego sensownego domknięcia, ale w sumie serial oglądałem już dość dawno i mogłem zapomnieć po prostu.

ocenił(a) serial na 4
HakerDaniel

O rany, serial jest tak nielogiczny że to się w głowie nie mieści. A odcinek 7 w którym ma się pojawić przy stole z pokerem, żeby go żona odebrała to jakaś paranoja. Wiadomo, że nie można pamiętać czegoś, co się nie wydarzyło. Totalna żenada.

4/10i nie więcej, Główni bohaterowie sztuczni, zero chemii, odcinki ślamazarne. Ledwo dobrnąłem do końca ostatniego odcinka. A że serial skasowali, to nie było żadnego sensownego zamknięcia, mimo, że wiedzieli o tym, że nie będzie kolejnej serii. Mogli naprawdę sensownie to wytłumaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones